Результаты опроса: И все же ...

Голосовавшие
19. Вы ещё не участвовали в этом опросе
  • Бабуля права

4 21.05%
  • Бабуля НЕ права

15 78.95%
Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 30

Ну, на бетоне лучше не сидеть, пора бы с детства это знать - для здоровья не очень хорошо.
    А бабули - да, таких полно. Только эти недостатки не с возрастом приходят, они всю жизнь такие были, просто теперь добавились седины и можно оторваться - ведь они пенсионеры. Поверьте и молодых таких полно - вредных и склочных. Просто не надо их поступками забивать себе голову. Ну а так послать культурно в далекое пешее путешествие бабулю.

Цитата Сообщение от Abbadon Посмотреть сообщение
    "Культурный человек не тот, кто никогда не проливает суп на скатерть, а тот, который никогда не замечает, если это сделает другой".
    Згоден, але в даному випадку «суп» не проливали – його вилили. Вловлюєте різницю? Якщо, скажімо у Вашому під»їзді хтось у Вас на очах справлятиме природні потреби, то Ви тоді культурно промовчите? Хоча як Ви це зможете побачити, адже у Вас як у людини благородного походження голова не крутиться по сторонам, а очі дивляться тільки прямо.

Я ж людина не блакитної крові, по»язку на очах не ношу, а тому не можу не помітити, при всьому бажанні, як у громадських місцях люди лижуться, смокчуться, голосно лаються, плюються, мочаться… Адже одна справа, коли поряд просто цілуються, або обіймаються, інша – коли цілуються з язиком, переплітаються у позах з кама-сутри. Такі парочки ж не самі в громадському місці, там можуть бути, між іншим, й сторонні люди, в т.ч. й діти. От, наприклад, звичайний масаж, чи обрізання нігтів взагалі не є чимось непристойним. Але ж Ви не будете цим займатися на лавичці у парку?

На жаль, такий вже у більшості наших людей рівень культури, яким вони відрізняються й за кордоном. Я сам був свідком, як кілька наших туристів спочатку спльовували постійно на тротуар в центрі Відня, а потім, коли не встигло й звечоріти, дзюрили у парку прямо біля Палацу Габсбургів! Оце ми можемо! Нам все дозволено! Чи не через таку завищену планку дозволеності ми лідируємо по кількості ВІЛ-інфікованих у світі? Після тривалого періоду заборон ми не так допалися до заборонених плодів, що ковтаємо навіть вже кісточки з хвостиками.

Звичайно, я відвертаюсь, а не витріщаюсь на подібні речі. Тим більше – не роблю ніяких зауважень, бо, по-перше, це марно, а по-друге, якщо вже люди певно із вищою освітою радять у відповідь на зауваження посилати (не важливо – культурно, чи некультурно), або взагалі – розбивати носи, то що вже говорити про людей менш освічених, або без освіти?

Кожен має право на відпочинок. Та не всі відпочивають однаково. Право одного закінчується там, де починається право іншого. І я маю право на культурний відпочинок, як би деякі юристи тут й не радили ігнорувати його! Так же само люди й по-різному виховують дітей: хтось не допукає, щоб дитина щось почула, або побачила «не те», а хтось з дитиною тільки й матюками спілкується…

Щодо образливого тону Вашого повідомлення відносно мене, Abbadon, то я на нього відповідати не буду, бо не хочу опускатися до Вашого культурнуго рівня.

Ваші ж порівняння із середньовіччям теж не є дуже доречними, бо культурний рівень більшості наших людей ближче все таки до первіснообщинного. Сьогодні дівчата, коли нахиляються, або присідають, то виставляють всім на показ половину сідниць, обмотаних однією мотузкою. Чим не набедренні пов»язки кам»яного віку?

P. S. Питання до топікстартера: вдома при батьках Ви також з дівчиною обіймаєтеся ногами?

"P. S. Питання до топікстартера: вдома при батьках Ви також з дівчиною обіймаєтеся ногами?"

Извиняюсь. Надо было бы Вам начать свое сообщение именно с этой фразы. После ей прочтения я бы и не тратил время на остальной текст. Это я только о себе, естественно, говорю. Вот такой я, по-видимому, моральный урод.

Еще раз извините, но жалко мне своего времени на знакомство стандартной, извините, демагогии пуританско-люмпенской "идеологии".

"Не голубой крови...", "простой народ...", "моральный облик строителя коммунизма...", "общественность и общество...", "падение нравов...". И прочая белиберда с лабурдой. Дорогой мой... Какое Вам ... дело до того Вашего мнения и риторических вопросов о длине юбок, и чего там под ними видно, ежели ходить и пялится, какая "дивчина" и на сколько нагнется? Извиняюсь, у меня нормальная психика, здоровое либидо и достаточный уровень интеллекта для абсолютного отсутствия подсознательных комплексов. Поведение, пристрастия и интересы других людей - это их частный выбор. Ни я не сую свой нос со своим "общественным мнением" под юбки свободным гражданкам, личная жизнь которых защищена законодательством, ни другим не рекомендую мне "читать мораль". Не нравится - не пялься. Не спрашивают - не навязывайся. Сам не способен - не учи других.

"Кожен має право на відпочинок. Та не всі відпочивають однаково. Право одного закінчується там, де починається право іншого. І я маю право на культурний відпочинок, як би деякі юристи тут й не радили ігнорувати його!".

Это не "юристы игнорируют" - это Конституция игнорирует. Текстуально. Уважаемый, не дописывайте юристам текст Основного закона. Лапшу на уши можно вешать тому, у кого собственных мозгов, кроме ушей, нет.

"Стаття 45. Кожен, хто працює, має право на відпочинок.
    Це право забезпечується наданням днів щотижневого відпочинку, а також оплачуваної щорічної відпустки, встановленням скороченого робочого дня щодо окремих професій і виробництв, скороченої тривалості роботи у нічний час.

Максимальна тривалість робочого часу, мінімальна тривалість відпочинку та оплачуваної щорічної відпустки, вихідні та святкові дні, а також інші умови здійснення цього права визначаються законом".

Не видать что-то Вашего права на "культурний відпочинок". "Поздравляю вас, гражданин, соврамши..."

"Щодо образливого тону Вашого повідомлення відносно мене, Abbadon, то я на нього відповідати не буду, бо не хочу опускатися до Вашого культурнуго рівня".

Уважаемый, да вся Ваша "проповедь" и есть угрюмый "ответ" именно на мое веселое настроение. "Поздравляю вас, гражданин, соврамши...".

Кстати, об уровне культуры. Культурный человек общается с собеседниками на том языке, который используется большинством собеседников. Культурный Вы мой... Даю Вам хороший повод порассуждать еще и о моих "происках против государственного языка".

Уважаемый "Яша", читать Вас так скучно и так знакомо. Мне лично кажется, что Вы не в ту аудиторию попали. Придумывать несуществующие "конституционные права" среди юристов не получится, проповедовать пуританство и высокие принципы социалистической морали среди нормальных людей - тоже. А вот для реализации права, закрепленного статьей 40 Конституции, или, там, ЗУ "Об обращениях граждан" - по-моему, в самый раз.

И - ради Бога - никакого "образливого тону" в отношении Вас Abbadon не допускал. Это у Вас, по-видимому, паранойя. Или старый и поистертый метод "защиты своей позиции" - облыжное обвинение оппонента в высосанном из пальца "противоправном деянии".

И - последнее. Я (конечно же) проголосовал за вариант "Бабуля НЕ права". Чистая виктимность.
    Самое подозрительное - это одинаковое мнение двух и более юристов

Цитата Сообщение от Яша Посмотреть сообщение
    Я ж людина не блакитної крові, по»язку на очах не ношу, а тому не можу не помітити, при всьому бажанні, як у громадських місцях люди лижуться, смокчуться, голосно лаються, плюються, мочаться… Адже одна справа, коли поряд просто цілуються, або обіймаються, інша – коли цілуються з язиком, переплітаються у позах з кама-сутри. Такі парочки ж не самі в громадському місці, там можуть бути, між іншим, й сторонні люди, в т.ч. й діти. От, наприклад, звичайний масаж, чи обрізання нігтів взагалі не є чимось непристойним. Але ж Ви не будете цим займатися на лавичці у парку?
    У каждого свое видение культурности. Но, мне, например, непонятно как вы с расстояний определяете с языком целуются или нет. Это ж надо в сантиметрах 20-30 от целующихся пялиться.
    Насчет мочаться - так это надо не людей ругать, а муниципалитеты за отсутствие туалетов. У человека физиология и от нее никуда не деться. Нельзя этот вопрос отложить до лучших времен.
    Дети, так сейчас в интернете они и не такое видят, поэтому целующаяся пара для них не шок.
    ВИЧ - это не из-за целующихся и коротких юбок. Это отсутствие гос программ по профилактике и борьбе с ВИЧ, высокая цена презервативов для определенных слоев населения, отсутствие возможности их приобрести круглосуточно.
    Ну а способ отдыха у всех разный. Кто-то хочет в парке в тишине посидеть, а кто-то в этом же парке на скейтах катается, т.к. больше негде, кто-то целуется, кто-то детей выгуливает на дорожках, по которым скейтеры ездят и т.д. и т.п.

На жаль, такий вже у більшості наших людей рівень культури, яким вони відрізняються й за кордоном. Я сам був свідком, як кілька наших туристів спочатку спльовували постійно на тротуар в центрі Відня, а потім, коли не встигло й звечоріти, дзюрили у парку прямо біля Палацу Габсбургів! Оце ми можемо! Нам все дозволено!
    Що це ще за дикримінація українців? Нам не можна, а їм усе дозволено? Масовий енурез европейців у центрі Києва:
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	45.jpg 
Просмотров:	32 
Размер:	219.2 Кб 
ID:	6536

забавная активность в давно забытой теме

Згоден, але в даному випадку «суп» не проливали – його вилили. Вловлюєте різницю?
    в моем случае не улавливаю - я не видел и не вижу сейчас ничего пошлого, никаких позывов, никаких предпосылок "вылитого супа"

может я не очень точно описал картину, я бы с радостью кинул фотографию, но ничего похожее чем эта не нашел:

с небольшой оговоркой, у моей девушки платье закрывало все ноги, почти до пяток, о чем указано в первом сообщении, это что действительно так вульгарно?

P. S. Питання до топікстартера: вдома при батьках Ви також з дівчиною обіймаєтеся ногами?
    Да, представляете... при родителях, при бабушке... мы спим вместе. Я вам даже больше откровений скажу - мы когда спим - она может на меня закинуть свою ногу, уже без платья... считаете это плохо?

И еще 1 вопрос - вы когда-то испытывали искренние объятия ребенка? Ребенка который хочет вас обнять и обнимает руками и ногами, не потому что он залезть на вас хочет, а потому что любит неимоверно, и хочет быть как можно ближе, и как можно лучше показать свою любовь?

Не можу сказати, чи вульгарно, бо в мене відобразився тільки малюнок із назвою сайта

"P. S. Питання до топікстартера: вдома при батьках Ви також з дівчиною обіймаєтеся ногами?"

Извиняюсь. Надо было бы Вам начать свое сообщение именно с этой фразы. После ей прочтения я бы и не тратил время на остальной текст.»

Я задав таке питання, щоб уточнити що саме здивувало топікстартера: така реакція бабулі на те ЯК вони обіймалися, чи на те ДЕ вони обіймалися?

"Не голубой крови...", "простой народ...". И прочая белиберда с лабурдой»

Ну це вже я такими термінами відповідав на ВАШУ ж фразу про те, як «благородное происхождение от люмпенского отличается»

«Какое Вам ... дело до того Вашего мнения и риторических вопросов о длине юбок, и чего там под ними видно, ежели ходить и пялится, какая "дивчина" и на сколько нагнется? Извиняюсь, у меня нормальная психика, здоровое либидо и достаточный уровень интеллекта для абсолютного отсутствия подсознательных комплексов. Поведение, пристрастия и интересы других людей - это их частный выбор. Ни я не сую свой нос со своим "общественным мнением" под юбки свободным гражданкам, личная жизнь которых защищена законодательством, ни другим не рекомендую мне "читать мораль". Не нравится - не пялься.»

Я взагалі-то мав на увазі штани, а не сукню. Дівчина присідає і відразу половина сідниць оголюється. Щоб це побачити, не обов»язково кудись заглядувати, чи «пялітса», вкотре повторюю. По-вашому же, у людини, якій не подобається, коли люди виставляють на показ свою оголену п»яту точку в ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ, ненормальна психіка, нездорове лібідо і недостатній рівень інтелекту. А свою думку я нікому не намагався нав»язати, в тому числі і Вам.

Люди, яким неприємний такий непристойний, на їх думку, прояв почуттів, можуть побачити його ВИПАДКОВО, і у відповідь на «не нравится - не пялься» тоді мають повне
    право сказати: «не хочеш, щоб тебе побачили – зажимайтеся в безлюдних місцях». А, якщо в парку в кожному кутку, на кожній лавичці будуть цілуватися взасос, чи в якихось позах, то, слідуючи вашій логіці, люди повинні там ходити дивлячись тільки вперед, прямо перед собою. Це були би зомбі якісь…

«Сам не способен - не учи других.»

Про що це Ви?

«Не видать что-то Вашего права на "культурний відпочинок". "Поздравляю вас, гражданин, соврамши..."

По-перше, я мав на увазі МОРАЛЬНЕ право.
    По-друге, дозволено все, що не заборонено законом. Відтак, по закону я маю право на відпочинок культурний, а парочки мають право на будь-які поцілунки в громадських місцях. Та все ж таки право одного закінчується там, де починається право іншого. А є ще таке поняття як громадський порядок. Однак предмет даної дискусії лежить в площині МОРАЛІ.

«Кстати, об уровне культуры. Культурный человек общается с собеседниками на том языке, который используется большинством собеседников. Культурный Вы мой... Даю Вам хороший повод порассуждать еще и о моих "происках против государственного языка". »

В рідній країні я маю право розмовляти на рідній мові із співрозмовником, якщо вона для нього є зрозумілою. А, якщо Ви це вважаєте некультурним, ну тоді хай це буде найбільшим в житті проявом моєї «безкультурщини».

«Уважаемый "Яша", читать Вас так скучно и так знакомо»

А як би Ви хотіли, щоб я написав? Я висловив свою думку з приводу певного питання (причому намагався зробити це якомога стисліше за браком часу), а не писав твір на задану тему, чи читав лекцію Щоб аргументувати свої доводи, цікавіше, звичайно, вживати фрази персонажів з «Майстер і Маргарита», але це є зовсім не обов’язково.

«Мне лично кажется, что Вы не в ту аудиторию попали. Придумывать несуществующие "конституционные права" среди юристов не получится…»

Форум хоч і юридичний, але розділ називається «Не о работе». І, повторюсь, я писав про права моральні, в першу чергу. Якби мова йшла про конституційні права, питання би задавалося в іншому розділі.

«И - ради Бога - никакого "образливого тону" в отношении Вас Abbadon не допускал. Это у Вас, по-видимому, паранойя. Или старый и поистертый метод "защиты своей позиции" - облыжное обвинение оппонента в высосанном из пальца "противоправном деянии".

Я особисто вважаю тон Ваших фраз: «Бережете свою мораль? Не глазейте по сторонам, не крутите головой в радостной надежде высмотреть что-нибудь "аморальненькое" написана образливим по-відношенню до мене. Знайдіть хоч одне моє речення, де я дав підстави Вам зробити висновок, що я «глазею по сторонам головой в радостной надежде высмотреть что-нибудь "аморальненькое".

«Но, мне, например, непонятно как вы с расстояний определяете с языком целуются или нет. Это ж надо в сантиметрах 20-30 от целующихся пялиться.»

Не чіпляйтеся до слів. Можливо я неправильно виразився, я мав на увазі поцілунок взасос. Так Вас влаштує? Я не дуже розбираюся в цій термінології. Хоча в громадському транспорті, яке теж є місцем громадським, парочки, що цілуються, можуть стояти і на відстані 5 см. Від мене і чавкати прямо під вухо.

«ВИЧ - это не из-за целующихся и коротких юбок. Это отсутствие гос программ по профилактике и борьбе с ВИЧ, высокая цена презервативов для определенных слоев населения, отсутствие возможности их приобрести круглосуточно.»

Якщо не спати з ким попало, то не потрібно взагалі презервативів для уникнення СПІДу.
    «Ну а способ отдыха у всех разный. Кто-то хочет в парке в тишине посидеть, а кто-то в этом же парке на скейтах катается, т.к. больше негде, кто-то целуется, кто-то детей выгуливает на дорожках, по которым скейтеры ездят и т.д. и т.п.»

Ну і що Ви цим хотіли сказати? Просто повторили мої слова.

«Що це ще за дикримінація українців? Нам не можна, а їм усе дозволено? Масовий енурез европейців у центрі Києва.»

Ну, по-перше, тут я бачу «енурез» на фоні якоїсь багатоповерхівки, а я писав про наших біля Палацу Габсбургів, що є справжнім кощунством. По-друге, як писав Nik_son, у Києві проблеми з туалетами на вулицях. Хоча звісно ні перше, ні друге, не виправдовує ні шведів, ні наших. Та, погодьтеся, рівень культури більшості наших туристів (ну і наших східних сусідів звичайно!) значно відрізняється від туристів з інших країн і не у кращий бік.

«в моем случае не улавливаю - я не видел и не вижу сейчас ничего пошлого, никаких позывов, никаких предпосылок "вылитого супа"

Тут мова йде про свідомі і несвідомі дії.

«И - последнее. Я (конечно же) проголосовал за вариант "Бабуля НЕ права". Чистая виктимность. »

А я не проголосував за жодний варіант. Вважаю, бабуля як права, так і неправа одночасно)

Мене дратує, коли поруч зі мною у громадському місці, або у громадському транспорті хтось курить, голосно лається, плює, мочиться, ригає, цілується взасос… Але чи не менше мене дратує, коли людям, які це роблять, хтось намагається дати зауваження, повчити.

Як я вже писав, можна нарватися на грубість від таких людей і взагалі це є марна трата часу. Який смисл чомусь вчити дорослого чоловіка, який водить в дім, де живуть його батьки, дівчат, щоб з ними переспати? Я уявляю як це виглядає: «Мам, це Маша, вона сьогодні переспить зі мною». А на ранок мама заходить на кухню, а там Маша сидить на столі і обіймає її сина ногами. І я не маю на увазі тут когось конкретно, адже так виховано більшість молодих людей в наш час. І такі молоді люди будуть дивитися на бабульок, які роблять їм за це зауваження, як на інопланетян.

Питання даної теми по суті полягає в тому, чи є моральним відвертий прояв почуттів пар (сюди можна віднести поцілунки взасос, обійми, які описав топікстартер, якщо я взагалі його правильно зрозумів, і т.д., і т.п.) на публіці. А точного визначення терміну «мораль», чи пак «моральність» (по-російськи – нравственности) не існує. У вікіпедії, наприклад, дано таке визначення: моральність — це внутрішня установка індивіда діяти відповідно до своєї совісті і вільній волі. А совість не може бути соціалітичною, люмпенською, полінезійською, європейською, руською, середньовічною. Вона або є, або її немає. І, якщо людина, старше18-20 років, отримала до цього віку певне виховання і в неї склалися якісь моральні принципи, то абсолютно безрезультатно її перевиховувати – вже дуже запізно. Вона вже буде і привселюдно лизатися із своїм партнером, і хамити у відповідь на зауваження до кінця життя. Можна тільки створити умови, в т.ч. і на державному рівні, для такого сприяння виховання. І що поганого в тому, що кілька десятків років тому люди соромилися цілуватися взасос, чи там із відвертим мацанням на публіці? Невже краще те, що сьогодні таким навіть наших дітей вже не здивуєш? Якщо ми будемо й надалі спокійно відноситися до відвертих поцілунків у громадських місцях, то завтра для наших внуків буде нормальним, коли в парках, скажімо, будуть влаштовуватися конкурси стриптизів. І не за гроші, а заради забави, як конкурс дитячого малюнку на асфальті. До речі в середньовічній, Abbadon, Італії, за поцілунки в громадських місцях сажали у в»язницю.

Отже, моральність в кожної людини різна. І треба поважати людей з моральністю, яка відрізняється від твоєї. Це чимось схоже на відношення до релігійних почуттів. Я, наприклад, спостерігав як двоє шведських болільників перепасовувалися м»ячем у дворі Михайлівського собору. Так, це таке ж кощунство, як і сечовипускання наших біля Хофбургу! Але, повторюсь, безкультурність наших туристів є масовішою. Так от, я – атеїст, але б я ніколи не зробив щось подібне як ті фани біля храму будь-якої конфесії, бо поважаю релігійні почуття людей будь-якого віросповідання.

Так само парочкам, які надумалися цілуватися взасос, слід поважати моральні почуття людей, яким це може не подобатися, навіть якщо їх і небагато. А такі люди існують, щоб ви знали. Я спеціально не полінився і «загуглив» це питання)) (на російській, бо на українській мало сайтів) і натрапив на подібне опитування на форумі Першого каналу Росії. Ось результати опитування: http://forum.1tv.ru/index.php?showtopic=41876.

Поцелуи в публичных местах
    1. Не вижу ничего плохого [ 157 ] [38,48%]

2. Лучше этого не делать в общественных местах [ 111 ] [27,21%]

3. Раздражает сильно [ 39 ] [9,56%]

4. Так поступают только невоспитанные люди [ 34 ] [8,33%]

5. Сам(а) целуюсь в общественных местах [ 67 ] [16,42%]

Думаю, в кожному місті людей, яким неприємні такі поцілунки не так вже і мало, і вони мають право на повагу своїх моральних почуттів.

«…мы расположились в общественном месте, обнявшись, дожидаясь и смакуя романтичность момента...»

Що для Вас романтичніше, бурний прояв почуттів в громадському місці, де Вас можуть побачити, як нормальні люди, в т.ч. і діти, так і якісь вуайєристи, чи – в безлюдному місці десь на природі (хоча темної пори це стосується в меншій мірі)? Для Вас романтикою є гарячі поцілунки дома при батьках, чи дома на самоті з дівчиною? Самі собі дайте відповідь на ці питання. Я думаю відповіді очевидні так що відповідати тут, на форумі не обув’я»язково.

Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права