Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 24

Цитата Сообщение от Дa уж Посмотреть сообщение
    І часто Ви цікавитесь і узагальнюєте судову практику? Є якісь висновки чи узагальнення з цього приводу?
    А де Ви побачили, що я узагальнюю судову практику? - це не моя компетенція. Пропоную цікавитись та вказати про це в резюме ТС - це так. Та і взагалі якщо Ви помітили це не мені поради потрібні як скласти резюме - мені роботу не потрібно шукати - вона сама мене знаходить.

2. ®

C моей точки зрения, в резюме нужно указывать и отчество, т.к. при трудоустройстве на работу используется официальный стиль общения, и это не зависит от ученой степени, и не означает какую - либо важность, а свидетельствует о настрое человека на деловые отношения.
    Насчет личных качеств и возможности осуществлять руководства, согласна с alexa, это не зависит от возраста.
    А вот насчет не указания в резюме пола, мне не совсем понятно, при указании семейного положения и имени. Ведь и так понятно мужчина или женщина, что в этом дискредитирующего, если по факту получится наоборот, у работодателя это вызовет неприятное удивление.
    А вообще Отличник должен сам уметь составлять резюме, и должны были изучать "ділове мовлення".
    Или по крайней мере уметь пользоваться поисковой системой, зайти на сайт по трудоустройству, и посмотреть образцы резюме, и сделать себе лучше увиденного.
    Для получения юридической консультации, составления документов, и других юридических услуг обращайтесь ☎️: +38 (095) 211-48-23 ✉: uristka965@gmail.com

Цитата Сообщение от orion_2003 Посмотреть сообщение
    А де Ви побачили, що я узагальнюю судову практику? - це не моя компетенція. Пропоную цікавитись та вказати про це в резюме ТС - це так. Та і взагалі якщо Ви помітили це не мені поради потрібні як скласти резюме - мені роботу не потрібно шукати - вона сама мене знаходить.
    Ви порадили написати дане речення в резюме. З даного речення витікають непотрібні питання, от я їх і запитав. За рахунок таких строчок він буде сприйматись на співбесіді, як балабол.

От Ви ще написали про вподобання. Мені наприклад незрозуміло навіщо людина пише в графі додатково про свої вподобання? Наприклад: Орієнтування на місцевості, ну нафіга роботодавцю те що він в лісі не заблукає? Його в ліс ніхто не посилає.
    Шановний, Да уж, уподобання або хоббі (як Вам більше подобається) може дати багато цікавої інформації про людину, якщо менеджер по персоналу розбирається в тонкощах психології, а він повинен розбиратися. До того ж, роботодавці досить часто повні маразму, наприклад одержимі ідеєю створити власну футбольну чи баскетбольну команду, не виключена і спортивна радіопеленгація, про яку Ви так люб'язно згадали. Державні структури теж цим грішать, влаштовуючи різні спортивні змагання між організаціями.
    Для получения личной консультации по юридическим вопросам обращайтесь:
    ☎️: +38 (097) 411-64-25 ✉: laravitta@ukr.net
    Вне страниц форума консультации платные.

Цитата Сообщение от alexa Посмотреть сообщение
    Шановний, Да уж, уподобання або хоббі (як Вам більше подобається) може дати багато цікавої інформації про людину, якщо менеджер по персоналу розбирається в тонкощах психології, а він повинен розбиратися. До того ж, роботодавці досить часто повні маразму, наприклад одержимі ідеєю створити власну футбольну чи баскетбольну команду, не виключена і спортивна радіопеленгація, про яку Ви так люб'язно згадали. Державні структури теж цим грішать, влаштовуючи різні спортивні змагання між організаціями.
    Я не "шановний, Да уж", можна просто "Да уж". Добре, от я один раз в неділю ходжу в спортзал. Навіщо це роботодавцю і що це може сказати про мене НR-менеджеру? Може власники компанії теж в спордзал раз в неділю ходять, будемо разом ходити.
    Я проти води, яка не має відношення до пропонованої вакансії.

7. ®

Ви порадили написати дане речення в резюме. .
    Де я порадив написати що я узагальнюю судову практику? Мій пост (без купюр):
    Увлечения- интересуюсь состоянием и обобщением судебной практики судов всех уровней и юрисдикций.
    Цікавитись узагальненнями судової практики (тобто Постановами Пленумів ВСУ та спеціалізованих судів тощо) та узагальнювати судову практику - це різні речі. Якись дивні у Вас висновки - людина, що цікавиться узагальненням судової практики - балабол.
    Цитата Сообщение от alexa Посмотреть сообщение
    До того ж, роботодавці досить часто повні маразму, наприклад одержимі ідеєю створити власну футбольну чи баскетбольну команду,
    Про це ще Карнегі нагадував у своїй книжці - заздалегідь цікавитись вподобаннями клиєнтів та работодавців.
    П.С. А чому маразм? Що работодавцю липше мати постійних співрозмовників у курилці?

Де я порадив написати що я узагальнюю судову практику? Мій пост (без купюр):

Цікавитись узагальненням судової практики (тобто Постановами Пленумів ВСУ та спеціалізованих судів тощо) та узагальнювати судову практику - це різні речі. Якись дивні у Вас висновки - людина, що цікавиться узагальненням судової практики - балабол.
    Вибачаюсь, неуважно прочитав! Точніше, невірний переклад. Це великий плюс буде, якщо він їх читає
    А якщо не читає:
    балабол.
    Про це ще Карнегі нагадував у своїй книжці - заздалегідь цікавитись вподобаннями клиєнтів та работодавців.
    П.С. А чому маразм? Що работодавцю липше мати постійних співрозмовників у курилці?
    Так може написати, що курить і бухає? А то може роботодавець курить і бухає.
    Вподобання та хобі мають іншу сторону медалі - на них треба витрачати час.

Вподобання та хобі мають іншу сторону медалі - на них треба витрачати час.
    Ага. Тогда пусть напишет - не интересуюсь ничем, женщинами в том числе (и мужиками тоже), мечтаю найти работу которой смогу посвятить 24 часа в сутки. Я думаю многих заинтересует такой потенциальный работник.
    П.С. Желающих написать кандидатскую по психологии тоже.

11. ®

Ага. Тогда пусть напишет - не интересуюсь ничем, женщинами в том числе (и мужиками тоже), мечтаю найти работу которой смогу посвятить 24 часа в сутки.
    Достатньо фрази: готовий працювати понаднормовий час.
    Типовий роботодавець не шукає кореша або друга з яким можна випити в пабі, поплавати в басейні чи сходити в спортзал. Ціль стосунків у даному випадку для типового роботодавця, як на мене дуже зрозуміла, а саме знайти працівника, який без зайвих питань буде виконувати те, що йому скажуть.

Взагалі то я написав тут це питання, бо сподівався отримати якісь корисні поради від колег по професії, через те, що у них більше досвіду і т.д., а резюме я й так складатиму сам, просто хотів використати зауваження)
    А щодо ділового мовлення, то програмою воно передбачене але лише на 4-му курсі

Страница 2 из 3 ПерваяПервая 123 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права