Страница 1 из 13 1234511 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 124

Восклицание Як отримати законну частку землі?

Добридень!Життя проходить а ми вже не ті що в дитинстві. І питання з кожним роком встає все гостріше, появляються діти а питання житла й досі не вирішене...
    Перейдем від лірики до мирських питань.Мене цікавить питання як можна отримати та куди звертатися на отримання омріяної земельки?По закону знаю що кожен має на то право.А як то право реалізувати покищо не розібрався.Куда бігати , кого питати і від кого требувати а можливо кому і підмазати , бо реалії життя в Україні такі , нажаль.Я проживаю в Києві за собою не маю ні житла ні ділянки, розумію що в самому місті то не реально отримати земельку а от в області можна попробувати.І як краще звертатись на отримання ділянки для особистого будівництва чи то ведення особистого с.х господарства?Коротше кажучи шановні мене цікавить вся інформація як отримати ділянки для будівництва бо за аренду житла задовбався викидать кошти....

Статья 121 Земельного кодекса Украины определяет размеры земельных наделов, на которые может претендовать каждый гражданин нашей страны "совершенно бесплатно" . Среди прочего - заманчивые 10 соток земли в черте города для строительства дома.

Эта статья была введена в Земельный кодекс "власть имущими" для себя и себе подобных и сразу же превратилась в "коррупционную кормушку".
    Землю получить мог и пока может каждый, но свободный участок он должен найти самостоятельно. Планы, на которых обозначены свободные участки земли обнародованию не подлежат. После подачи заявки запускается "отказательный" механизм, уже доведенный чиновниками до совершенства. Найденный обычным гражданином участок скорее всего достанется какому-нибудь чиновнику через подставное лицо, которое, как оказалось тоже претендует на свободную землю и имеет чуть-чуть больше прав.

Реализовать свое право на получение бесплатной земли можно, но для этого необходимо:
    1) знать схему, по которой совершается передача земли в частное владение в определенном городе;
    2) иметь влиятельных знакомых или знакомых влиятельных знакомых;
    3) иметь, что предложить взамен влиятельным знакомым или их знакомым, т.е. за бесплатную землю всеравно придется заплатить.
    Защита своих прав и законных интересов начинается, прежде всего, с желания их отстаивать. Пассивная позиция наших граждан по этому вопросу порождает бесправие для одних и веру в безнаказанность для остальных. (с.) Олег Гелонов

Ну про впливових знайомих у нас вся країна на цьому побудована тоїсть розвалена і розкрадена..
    Але все ж таки..... з чого починати тернистий шлях ? Шлях до омріяного куточка раю... Якщо навіть треба буде чекати найблищих 3 роки ну а якщо за помірну ціну готовий розглядати і таку сторону складової ....

так в країні повелось що громадянину треба бути всестороннє розвиненим спеціалістом знати як лічитися та лічити своїх дітей, бо якийсь горе врач може скалічити життя, треба бути спеціалістом в харчуванні бо можуть отруїти, треба бути юристом бо теж можуть....і так куди не кинь оком бо люблять усі гроші , а чим грошей більше тим людина перетворюється на колекціонера.... Але всеж таки повинні бути якійсь важелі з допомогою яких можна добитись правди та все зробити по закону...

Цитата Сообщение от віталій Посмотреть сообщение
    Ну про впливових знайомих у нас вся країна на цьому побудована тоїсть розвалена і розкрадена..
    Але все ж таки..... з чого починати тернистий шлях ? Шлях до омріяного куточка раю... Якщо навіть треба буде чекати найблищих 3 роки ну а якщо за помірну ціну готовий розглядати і таку сторону складової ....
    Вирішіть де хочете отримати земельну ділянку (чи скажем так де найбіль реально отримати земельну ділянку) подаєте 4 заяви:

б) для ведення особистого селянського господарства - не
    більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку,
    господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не
    більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в
    містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше
    0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше
    0,01 гектара.

якщо відмовлять потрібно буде звернутись в земельний відділ з заявою про те чи є в наявнсті на тариторії адміністративного району вільні земельні ділянки - якщо є звертатись в суд на незаконність рішення ради

0,10 гектара;

ось ці два пункти дають можливісь для будівництва будинку?
    А як оприділитись з місцем де маю будувати?Ну в Києві навряд чи є місце , а так думаю в області до 40 км зоні....А район байдуже аби було місце ) Ну в принципі мене більше цікавить житомирський напрямок так блище до батьків.
    Перепрошую а в земельний відділ то є в кожному районі чи тому ж самому селі де маю подавати заяву?
    А кому треба подавати заяву на отримання землі?

0,10 гектара;

ось ці два пункти дають можливісь для будівництва будинку?
    А як оприділитись з місцем де маю будувати?Ну в Києві навряд чи є місце , а так думаю в області до 40 км зоні....А район байдуже аби було місце ) Ну в принципі мене більше цікавить житомирський напрямок так блище до батьків.
    Перепрошую а в земельний відділ то є в кожному районі чи тому ж самому селі де маю подавати заяву?
    А кому треба подавати заяву на отримання землі?
    В сільську раду подавайте. Земельний відділ в кожному районі. Ви подавайте заяву на чотирі ділянки, коли не виділять в суді подасте документи, що ви подавали 4 заяві і по жодні не виділили (ну це коротко там багато нюансів) - але це все практично безкоштовно таким чином добивались позитивного рішення (просто задовбували сільраду)

Ви подавайте заяву на чотирі ділянки,
    я трохи не поняв як подавати на 4 ділянки? адже по закону ж 1 штука?
    як правильно то подати?
    і на рахунок заяв, то є бланки чи то подається на аркуші від руки( це я до того коли приїду подавати скажуть пиши , я напишу скажуть не так і знов пиши ...почнуть включати мороз)

Ви подавайте заяву на чотирі ділянки,
    я трохи не поняв як подавати на 4 ділянки? адже по закону ж 1 штука?
    як правильно то подати?
    і на рахунок заяв, то є бланки чи то подається на аркуші від руки( це я до того коли приїду подавати скажуть пиши , я напишу скажуть не так і знов пиши ...почнуть включати мороз)
    Ви не правильно поняли Ви маете право отримати земельну ділянку і для будівництва гаража, земельну ділянку для будівництва будинку і т.д.
    А заява приблизного змісту:
    Голові сільської Ради

Заява
    Прошу вас виділети мені земельну ділянку на території Такоїто сільсь кої Ради для будівництва та обслуговування житлового будинку (гаража) із земель запасу.

Дата підпис

заява в принципі в довільній формі (якщо не приймають можна почтою відправити)

До заяви додайте довідку з місця проживання що вам землі не виділялось

Цитата Сообщение от lukash Посмотреть сообщение
    Ви не правильно поняли Ви маете право отримати земельну ділянку і для будівництва гаража, земельну ділянку для будівництва будинку і т.д.
    А заява приблизного змісту:
    Голові сільської Ради

Заява
    Прошу вас виділети мені земельну ділянку на території Такоїто сільсь кої Ради для будівництва та обслуговування житлового будинку (гаража) із земель запасу.

Дата підпис

заява в принципі в довільній формі (якщо не приймають можна почтою відправити)

До заяви додайте довідку з місця проживання що вам землі не виділялось
    Дякую !!!!!!! хоть від когось почав читу щось по ділу , а то да не берись , то дело Г....

Страница 1 из 13 1234511 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права