Страница 2 из 289 ПерваяПервая 1234561252102 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 2883
  1. #11
    Регистрация
    17.11.2008
    Сообщений
    11,074

    По умолчанию перенесено из другой темы



    Цитата Сообщение от Dzhodha Посмотреть сообщение
    Здравствуйте, пожалуйста, просветите немножко. У меня ребенок родился 02.05.2006. Пособие по уходу за ребенком до 3-х лет конечно же выплачивается как и всем остальным не в полной мере. Через 1,5 месяца заканчивается декретный отпуск и мне пора возвращаться на работу( я числюсь работающей).Срок исковой давности по единовременному пособию уже истек? А по уходу за ребенком до 3-х лет за 2006 и 2007 тоже истек? Я считаюсь матерью-одиночкой и получаю пособие как мать одиночка. А в 2008 году мне еще доплачивали до прожиточного минимума пособие как малообеспеченным. В сумме все выплаты и составили прожиточный минимум. Но ведь получается, что я с ребенком получали один прожиточный минимум на двоих? А что говорит закон в таком случае? Могу ли я в этом случае требовать выплаты детского пособия в размере прож. минимума? Зараннее благодарю.
    ______________




  2. #12
    Регистрация
    17.11.2008
    Сообщений
    11,074

    По умолчанию перенесено из другой темы

    Цитата Сообщение от NikUSYA Посмотреть сообщение
    Здравствуйте, уважаемые форумчане. Ответьте, пожалуйста.
    Имеет ли собес законные основания чтобы не вылатить мне пособия по уходу за ребенком до 3-х лет на том основании, что кроме основной работы, где я в декретном отпуске до 3-х лет я являюсь еще и СПД на полставки и по совместительству. И (формально) имею там доход..
    Также, собес потребовал от меня писменный отказ от выплаты пособий т.к. я имею доход как СПД.
    Кстати районный собес не возражает и пропустил мое дело, а городской -нет. ( Предусмотрена -ля моя ситуация в законодательстве?
    Заранее спасибо за ваш ответ.
    Цитата Сообщение от красотка21 Посмотреть сообщение
    НА СКОЛЬКО МНЕ ИЗВЕСТНО, ТО ПОСОБИЕ ДО 3-Х ПРЕРЫВАЕТСЯ В СЛУЧАЕ ВЫХОДА НА РАБОТУ НА [U]ПОЛНУЮ[U]СТАВКУ.
    _____________________

  3. По умолчанию

    Люди и и... Подскажите кто с Днепропетровска, в какой суд лучше обратиться, чтобы процес россматривали не год, а 3 месяца. Подскажите,содержание заявления в собез

  4. #14
    Регистрация
    26.03.2009
    Сообщений
    207

    По умолчанию

    Подскажите пожалуйста, есть ли где-нибудь на 2000 страниц форума образец заявления по детям рожденным в 2008 году для застрахованых, а то нереально это все перелопатить. Наоткрывала страниц, окончательно запуталась, когда прочла пост

    "Сегодня суд вынес решение по моему делу - первое заседание и вынес (сама не ожидала - шла на суд -думала с первого раза не рассмотрят, тем более, что это было подготовительное заседание).
    Удовлетворили полностью 2007г. с 01 января. За 2008г. отказали. Хотя я застрахованная и ссылалась за 2008г. на ст.43 "Про общеобязательное страхование..." и на Решение КС от 22.05.2008г."
    Ужосс. столько полезной информации и никакой структуры

  5. #15
    Регистрация
    28.11.2008
    Адрес
    Днепропетровск, незастрахованная
    Сообщений
    273

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Януся с Днепропетровска Посмотреть сообщение
    Люди и и... Подскажите кто с Днепропетровска, в какой суд лучше обратиться, чтобы процес россматривали не год, а 3 месяца. Подскажите,содержание заявления в собез
    я из Днепропетровска.
    Что значит в какой лучше? у Вас есть выбор? Вообще подается в суд по месту жительства исца.
    я подавала в Красногвардейский 24 ноября. на 20 мая назначено ОС.
    образец моей заявы в собес

    Начальнику Управління праці та соціального захисту населення __________________________________________________ __________________________________________________ __________
    __________________________________________________ _____




    Заява
    -
    Я,________________________________________________ _, з «___» ___________ 200___ року перебуваю у частково оплачуваній відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (копії свідоцтва про народження серія ___________ додається).
    За період з _____ року по ______ року я отримувала державну допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у розмірі та в порядку, що визначається у відповідності із ст.ст. 1,13,14,15 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» № 2811-XII від 21.11.92р., ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» від 18.01.01р. № 2240-III, абзацем третім частини другої ст. 56 Закону України «Про державний бюджет України на 2007 рік» від 19.12.2006р. № 489-V. 9 липня 2007 року рішенням Конституційного суду України № 6-рп/2007 деякі статті Закону України «Про державний бюджет на 2007 рік» визнано неконституційними, зокрема статті, що безпосередньо визначають розмір державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (абзац третій ч.2 ст.56, п.п.7, 14ст. 71). У зв’язку з цим набирають чинності норми законодавства, в яких встановлено розмір державної допомоги по догляду за дитиною, що має бути не меншим, ніж рівень прожиткового мінімуму, встановлений у нормативному порядку (ст. 43 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» від 18.01.01р. № 2240-III, ч.1 ст. 15 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» № 2811-XII від 21.11.92р.). Ст. 62 Закону України «Про державний бюджет на 2007 рік» встановлює прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років на 2007 рік з 1 січня – 434 гривні, з 1 квітня – 463 гривні, з 1 жовтня – 470 гривень, з січня 2008 року - 526 грн., з квітня 2008р. - 538 грн, з 01 липня 2008р. – 540 грн, з 01 жовтня 2008 р. – 557 грн. Таким чином, враховуючи викладене вище, а також те, що рішення Конституційного суду є обов’язковими для виконання на території України, прошу: здійснити перерахунок та доплатити належні мені за законодавством платежі за період із ________ року по _______ року на загальну суму ________ грн. (________________________________________________) (копія розрахунку додається).

    Додатки:
    1) Розрахунок розміру виплат державної допомоги по догляду за дитиною, що були недоотримані мною за період_________________________р.
    2) копія свідоцтва про народження серія _________;
    3) копія довідки про отриману допомогу;





    _______________ ___________/________














    Розрахунок розміру виплат державної допомоги по догляду за дитиною, що були недоотримані мною за період _________ р.


    расчет по месяцам ...


    Враховуючи зазначені суми, розмір недоотриманої суми допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, за період з січня 2007 року по жовтень 2008 рік, включно, складає 8 330 гр. 50 коп




  6. #16
    Регистрация
    26.03.2009
    Сообщений
    207

    По умолчанию

    А это заявление идет сразу как скарга или скаргу вы еще отдельно более распространенно писали?

  7. #17
    Регистрация
    28.11.2008
    Адрес
    Днепропетровск, незастрахованная
    Сообщений
    273

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от lenmart Посмотреть сообщение
    А это заявление идет сразу как скарга или скаргу вы еще отдельно более распространенно писали?
    я скаргу в главное вообще не писала, суд о ней и не вспомнил. просто эту заяву написала, получила ответ на нее и с этим уже ответом, подала иск в суд.

  8. #18
    Регистрация
    10.01.2009
    Сообщений
    1,754

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от lenmart Посмотреть сообщение
    А это заявление идет сразу как скарга или скаргу вы еще отдельно более распространенно писали?
    Скарга пишется отдельно на тот ответ (отказ), который Вам дадут на это заявление. В Скарге распишите свою позицию относительно каждого их пункта мотивировки отказа - т.е. почему Вы не согласны с отказом. Почти как иск в суд, но НАМНОГО короче. Все равно они тоже откажут.
    Звание "консультант" говорит об общем количестве сообщений, а не об абсолютных знаниях по всем темам.




  9. #19
    Регистрация
    26.03.2009
    Сообщений
    207

    По умолчанию

    Я знаю, что скарга это отдельный документ, но есть варианты заявлений в "управление" очень краткие - типа прошу пересчитать и не указываются статьи. А тут все расписано и разжевано. Вот и не знаю какое будет лучше.

  10. #20
    Регистрация
    10.01.2009
    Сообщений
    1,754

    По умолчанию У меня был такой вариант заявления - 2 в 1

    Начальнику Управління праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті ради


    від ххххххх,
    що мешкає за адресою:

    тел.

    ЗАЯВА

    З лютого 2008 року по теперішній час я знаходжуся у відпустці по догляду за дочкою ххххх, яка народилася 15.12.2007 року, до досягнення нею трьохрічного віку.
    За період перебування у відпустці мені виплачували допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у сумі 130 грн. щомісячно, а також було виплачено одноразову допомогу при народженні дитини у загальній сумі 8500 грн.
    Прошу здійснити перерахунок нарахованих сум одноразової допомоги при народженні дитини до рівня 22,6 прожиткових мінімумів, встановленого для дітей до 6 років на дату народження дитини (протягом періоду з 01.10.2007 р. до 31.12.2007 р. він складав 470 грн.), та сум допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до рівня не менше прожиткового мінімуму на місяць у відповідності із Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» № 2240-ІІІ від 18.01.2001 року, зробити необхідні доплати та в подальшому виплачувати у сумі не менше прожиткового мінімуму на місяць.
    Про прийняте рішення щодо перерахунку прошу повідомити мене письмово у встановлені чинним законодавством терміни (поштою або ж повідомити мене по вищевказаному телефону про можливість отримання рішення особисто).
    Також прошу надати довідку про розміри нарахованих та виплачених мені з моменту призначення по теперішній час сум одноразової допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

    «___» __________200__ р.
    Звание "консультант" говорит об общем количестве сообщений, а не об абсолютных знаниях по всем темам.

Страница 2 из 289 ПерваяПервая 1234561252102 ... ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •