Страница 3 из 9 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 85

Если вступать в официальную переписку,это все на этом будет полный ступор.

Согласие

Цитата Сообщение от 13-й Посмотреть сообщение
    Если вступать в официальную переписку,это все на этом будет полный ступор.
    Ну убедить силой слова это тоже буквально мастерство. При том доказать, что разговор состоялся уже будет невозможно. Поверьте, я как человек непосредственно связанный с органами местного самоуправления, вижу в вашей истории явные признаки нежелания дать Вам разрешение на установление МАФ. Знаете как любят писать в протоколах при рассмотрении как-либо "невыгодных" вопросов - "отложить для изучения"
    Начните доверять себе, и вы сразу поймёте, как надо жить. Иоганн Гёте

Мы с ним жили много лет через стенку,так что разговор не вполне официальный идет,общаемся.Попробую,если завтра встретимся,отпишусь,скажу результат.

Здравствуйте, хочу узнать! Получилось все таки у Вас вібить землю или нет???
    Я сегодня столкнулся с похожим вопросом! хотел взять 6 кв.метров земли в аренду, обратился в исполком, в госкомзем, а там мне сказали, мол сейчас существует запрет на аренду земли!!

Ответьте пожалуйста, и если можете что нибудь подсказать, то буду очень признателен!!!!!

Печаль МАФ как?????????

Куда обращаться для аренді зем участка для возведения МАФ, и какие документі нужні? и вообще віделяются ли сейчас земли под єто???

.

Цитата Сообщение от zzzveruga Посмотреть сообщение
    Куда обращаться для аренді зем участка для возведения МАФ, и какие документі нужні? и вообще віделяются ли сейчас земли под єто???

.
    если местный совет "ведется" на КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
    П О С Т А Н О В А від 26 серпня 2009 р. N 982
    Про затвердження Порядку розміщення
    малих архітектурних форм
    для провадження підприємницької діяльності
    то почему бы и нет - постанова действующая - сервитут вполне законно, разъяснений "куча", даже Госкомзем бывший много прописывал об этом - тут главное чтобы понимание было у власти, земельщиков и архитектуры - и вполне можно оформить красиво

Я сегодня столкнулся с похожим вопросом! хотел взять 6 кв.метров земли в аренду, обратился в исполком, в госкомзем, а там мне сказали, мол сейчас существует запрет на аренду земли!!

Ответьте пожалуйста, и если можете что нибудь подсказать, то буду очень признателен!!!!!
    "Грузите" ребят действующей Постановой КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
    від 26 серпня 2009 р. N 982
    Про затвердження Порядку розміщення
    малих архітектурних форм
    для провадження підприємницької діяльності
    и разъяснений найдите всяческих хотя бы это
    ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
    ЛИСТ
    від 01.12.2009 р. N 21165/17/4-09
    На Ваш запит щодо укладення договору особистого строкового сервітуту повідомляємо наступне.
    Розміщення малих архітектурних форм здійснюється в Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 N 982.
    Пунктом третім зазначеного вище Порядку встановлено, що розміщення малої архітектурної форми здійснюється на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради, а для власників земельних ділянок на підставі рішення виконавчого комітету відповідної місцевої ради.
    Суб'єкт господарювання подає відповідній сільській, селищній, міській раді заяву встановленого зразка та документи, зазначені в пункті п'ятому Порядку.
    Зокрема до заяви додаються документи, що посвідчують право на земельну ділянку - копія державного акта на право власності на земельну ділянку, право постійного користування земельною ділянкою або договору оренди (за наявності).
    У разі відсутності у суб'єкта господарювання право послідуючих документів на земельну ділянку розміщення малої архітектурної форми для провадження підприємницької діяльності шляхом укладення договору особистого строкового сервітуту.
    Право сервітуту регулюється Цивільним кодексом України та Земельним кодексом України.
    Відповідно до статті 98 Земельного кодексу України, право земельного сервітуту - це право власника або землекористувача земельної ділянки на обмежене платне або безоплатне користування чужою земельною ділянкою (ділянками).
    Земельні сервітути можуть бути постійними і строковими.
    Встановлення земельного сервітуту не веде до позбавлення власника земельної ділянки, щодо якої встановлений земельний сервітут, прав володіння, користування та розпорядження нею.
    Земельний сервітут здійснюється способом, найменш обтяжливим для власника земельної ділянки, щодо якої він встановлений.
    Частиною другою статті 401 Цивільного кодексу України встановлено, що сервітут може належати власникові (володільцеві) сусідньої земельної ділянки, а також іншій, конкретно визначеній особі (особистий сервітут).
    Згідно з частиною першою статті 402 Цивільного кодексу України, сервітут може бути встановлений договором, законом, заповітом або рішенням суду.
    Зміст сервітуту визначено статтею 403 Цивільного кодексу України.
    Частинами першою - третьою статті 639 Цивільного кодексу України встановлено, що договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом.
    Якщо сторони домовилися укласти договір у певній формі, він вважається укладеним з моменту надання йому цієї форми, навіть якщо законом ця форма для даного виду договорів не вимагалася.
    Якщо сторони домовились укласти у письмовій формі договір, щодо якого законом не встановлена письмова форма, такий договір є укладеним з моменту його підписання сторонами.
    Враховуючи зазначене, особистий сервітут може бути оформлено у вигляді договору за домовленістю сторін, з зазначенням змісту сервітут, визначеного статтею 403 Цивільного кодексу України.
    Порядком розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 N 982, передбачено розроблення паспорту прив'язки малої архітектурної форми, що включає в себе схему прив'язки малої архітектурної форми - графічні матеріали, виконані на топографо-геодезичній основі масштабом 1:500 з прив'язкою малої архітектурної форми до місцевості.
    Тобто, для укладення договору особистого строкового сервітуту з метою розміщення малої архітектурної форми, слід додавати графічні матеріали - схему прив'язки малої архітектурної форми.

Заступник Голови С. В. Бєльчик

Добрый день.Слово выбить в таких вопросах не подходит.Есть предварительная договоренность,на основании которой я написал заявление на сессию поссовета.Там, надеюсь, решение будет положительным.В аренду землю сейчас дают через аукцион, по слухам сейчас негласный запрет на все движения по земле,в Крыму по крайней мере.Под МАФ,можно получать землю без аукциона.

Хорошо

спасибо большое) теперь так попробую!

Цитата Сообщение от 13-й Посмотреть сообщение
    Добрый день.Слово выбить в таких вопросах не подходит.Есть предварительная договоренность,на основании которой я написал заявление на сессию поссовета.Там, надеюсь, решение будет положительным.В аренду землю сейчас дают через аукцион, по слухам сейчас негласный запрет на все движения по земле,в Крыму по крайней мере.Под МАФ,можно получать землю без аукциона.
    Під аукціон підпадають тільки вільні земельні ділянки для викупу або отримання в оренду.
    МАФ - оформляються строковим особистим сервітутом.
    Сервітут це один із видів користування, але не оренда і не власність - тому під аукціон не підпадають.

Страница 3 из 9 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права