Страница 506 из 507 ПерваяПервая ... 6406456496502503504505506507 ПоследняяПоследняя
Показано с 5,051 по 5,060 из 5067

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ДЕПАРТАМЕНТ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
    вул. Бастіонна, 9, м. Київ-14, 01601 тел. 284-89-33, E-mail: info@pfu.gov.ua, сайт www.pfu.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 00035323 .
    Шановний ……….!
    Розглянувши Ваше звернення від 24.11.2020 (вх. № 30414/І-2800-20 від 24.11.2020), що надійшло на урядову “гарячу” лінію за № ІВ-11627616, Пенсійний фонд України повідомляє. Ви одержуєте пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (далі – Закон № 2262). Кодексом адміністративного судочинства України передбачено, що постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов’язковими до виконання на всій території України. Судові рішення, які набрали законної сили, виконуються органами Пенсійного фонду України в межах покладених зобов’язань. На виконання рішення Луганського окружного адміністративного суду від 27.04.2020 по справі 360/603/20 (далі – Рішення суду) Головним управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області проведено перерахунок Вашої пенсії в межах покладених судовим рішенням зобов’язань. Водночас повідомляємо, що відповідно до статті 8 Закону № 2262 виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за нормами Закону № 2262, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України. Згідно з пунктами 20 та 29 частини першої статті 116 Бюджетного кодексу України взяття зобов’язань без відповідних бюджетних асигнувань та здійснення видатків бюджету з перевищенням бюджетних призначень є порушенням бюджетного законодавства. Виплату доплати пенсії, обчисленої на виконання Рішення суду за період з 05.03.2019 по 31.12.2019, буде проведено Вам в межах бюджетних асигнувань, виділених на цю мету.
    З повагою Заступник директора департаменту - начальник управління контролю та розгляду звернень громадян Галина МАСТЮГІНА

Цитата Сообщение от березань Посмотреть сообщение
    В позові вказував всі додаткові види грошового забезпечення , які були до 01.01.2018 року
    Я в иске к овк писал так "Зобов'язати.............. ., із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премії, для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру його пенсії".
    А думаю, что нужно было так "Зобов'язати ..... із урахуванням окладу за посадою (15 тарифний розряд), військовим званням (майор), процентної надбавки за вислугу років (50%), щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення), а саме: надбавки за особливості проходження служби військовослужбовцям (65%), надбавки за службу в умовах режимних обмежень військовослужбовцям (15%), надбавки за класну кваліфікацію (5%) та премії (70%) для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру його пенсії".
    Написал в тцк заявление, чтобы они в справке исправили премию с 10% на 70% или отправили новую справку с указанием вышеуказаного. Думаю, придется опять судиться, поэтому сразу же в заявлении написал и такое требование "виготовити та направити до ГУ ПФУ у _____ області нові довідки про розмір грошового забезпечення __________ станом на 29.01.2020 та на 01.01.2021 з дотриманням вимог п.4 ПКМУ від 30.08.2017 №704, п.5 і додатку 2 Порядку, затвердженого ПКМУ від 13.02.2008 № 45, наказу МОУ від 01.03.2018 № 90, телеграми МОУ від 28.12.2018 № 248/9240 із урахуванням окладу за посадою (15 тарифний розряд) та військовим званням (майор) шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1 та 14 до 4 ПКМУ від 30.08.2017 №704, процентної надбавки за вислугу років (50%), щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення), а саме: надбавки за особливості проходження служби військовослужбовцям (65%), надбавки за службу в умовах режимних обмежень військовослужбовцям (15%), надбавки за кваліфікацію (5%) та премії (70%).
    Запасся попкорном, с декабря жду решения 3-го апелляционного по иску к ПФУ по надбавкам, к этому времени и ответ из тцк придет, там уже буду дальше думать и гадать, может даже в свете 2141, от которого нам вряд ли чего светит, если оставят в нем "підвищення грошового забезпечення за рішенням кабінету міністрів"

З набавками зовсім завал... З одного боку,ми не можемо требувати виплати надбавок встановлених постановою №1294, так її відмінила постанова №704, а з другого боку, проценти по набавкам, в новій довідці ОВК ставлять "як Бог на дущу покладе". Наприклад, надбавка " За особливості проходження служби".Конкретно все росписано в Наказі МОУ №260 07.06.2018. А саме:"Мінімальний розмір щомісячної надбавки за особливості проходження служби не може перевищувати 65 відсотків.

Залежно від складності та важливості виконуваних обов’язків розмір щомісячної надбавки за особливості проходження служби збільшується на відповідний коефіцієнт від 1 до 1,55."
    Коєфіцієнти по конкретній посаді наведені в таблиці...
    Я, в ОВК доказував, що, згідно моєї посади, 65% треба помножити на1,45. Мені сказали, що то для тих, хто зараз служе...
    Може, комусь видали нову довідку з надбавкою "За особливості проходження служби" з 65% помноженним на відповідний коефіцієнт з таблиці?

Цитата Сообщение от Владимир 666 Посмотреть сообщение
    Я, в ОВК доказував, що, згідно моєї посади, 65% треба помножити на1,45. Мені сказали, що то для тих, хто зараз служе...
    Може, комусь видали нову довідку з надбавкою "За особливості проходження служби" з 65% помноженним на відповідний коефіцієнт з таблиці?
    Рішення суду у справі №826/3858/18 повернуло п.5 Положення 45 до редакції, яка діяла до введення в дію пкму 103, що і підтверджено в рішенні Верховного Суду у зразковій справі за №160/8324/19.
    А в цій редакції вказано (цитую тільки те, що стосується "Мені сказали, що то для тих, хто зараз служе..."):
    5. Для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів:
    --------------пропускаємо оклади і т.п.----------------------
    інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію;
    Ви праві на 100 відсотків, що тут незрозумілого? Адже написано чорним по білому "що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою[/U]", тобто, враховувати в довідці потрібно те, що виплачувалося тим, хто служе на такій посаді. Це все зрозуміло, як 2х2, для Вас, для мене, для таких, я ми. Той, хто Вам так відповів, або теж розуміє, але сволота, або тупий, тому, що він, як чиновник, який займає таку посаду, повинен це знати за службовими обов'язками. Це ми можемо не знати, у нас профіль другий, а вони зобов'язані знати.
    Мені в довідці за моєю посадою написали 10% премії замість 70%. Зараз я по цій довідці намагаюся через суд добитися перерахунку, справа вже в апеляційному суді (пфу подав апеляцію), на тому тижні відправив рекомендованого листа до тцк з проханням направити довідку з 70% премії, посилаючись на п.5 Положення 45, якщо відмовлять, то буду знову судитися.
    Якщо Ви ще не відсудили довідки, то, думаю, бажано б у позові обгрунтувати Ваш коефіцієнт 1,45 саме посиланням на наказ МОУ і п.5 Положення, таким же чином обгрунтувати і інші надбавки та премії і після ПРОШУ перечислити всі надбавки, які Вам повинні врахувати з указанням величини в процентах. Я проценти не обгрунтовував і не вказав, понадіявся на порядність "людей у погонах" і поплатився за це.
    Якщо довідка вже направлена в пфу або Вам, то зразу ж починати процедуру судової тяганини з пфу і паралельно починати тяганину із овк, адже чим раніше подасте позов на пфу, тим раніше почнете отримувати нову пенсію, а там і довідку з 1,45 відсудите. Якщо ж будете тягатися по 1,45, а потім вже судитися з пфу, то втратите в часі не менше півроку, а борги ж не віддають.
    Не вірте ім, не надійтеся на їх порядність, вчіться на помилках тих, хто був у числі перших.

Цитата Сообщение от shmm2 Посмотреть сообщение
    Якщо Ви ще не відсудили довідки, то, думаю, бажано б у позові обгрунтувати Ваш коефіцієнт 1,45 саме посиланням на наказ МОУ і п.5 Положення, таким же чином обгрунтувати і інші надбавки та премії і після ПРОШУ перечислити всі надбавки, які Вам повинні врахувати з указанням величини в процентах. Я проценти не обгрунтовував і не вказав, понадіявся на порядність "людей у погонах" і поплатився за це.
    Подскажите. пжлст, по данному вопросу (обоснованию коэффициента в справках), есть какие-то решения судов, чтоб сориентироваться по выдвигаемым требованиям и аргументации?

Дякую, Друже (shmm2) за змістовну відповідь!
    ОВК переслав довідку в ПФ... І я вже отримав Ухвалу про відкриття провадження в адміністративній справі в позові проти ПФУ...
    Успіхів Вам в боротьбі за відстоювання своїх законних прав!

Цитата Сообщение от mekena Посмотреть сообщение
    Подскажите. пжлст, по данному вопросу (обоснованию коэффициента в справках), есть какие-то решения судов, чтоб сориентироваться по выдвигаемым требованиям и аргументации?
    Я решения с процентами видел, а с коєффициентами не встречал, Владимир 666, наверное, в приказе МОУ 260 свой коэффициент в приложении нашел.
    Я обосновывать проценты буду, исходя из ПКМУ 704 2019 года и его приложений, те, которые в нем не фиксированы, в приказе МОУ 260 2018 года и его приложений, а те, которые и в нем не фиксированы, нашел в телеграмме МОУ 248/9240 2018 года
    О коэффициентах, о которых упоминал Владимир 666, говорится в 260-ом (VI. Виплата надбавки за особливості проходження служби), а перечень должностей и размеры коэффициентов перечислены в приложении к нему. Я для себя коэффициента не нашел.
    Цитата Сообщение от Владимир 666 Посмотреть сообщение
    ОВК переслав довідку в ПФ... І я вже отримав Ухвалу про відкриття провадження в адміністративній справі в позові проти ПФУ...
    Ну тоді Вам, щоб домогтися коефіцієнта, потрібно, як і мені, пройти повторно 2 етапи. Я вже став на цей шлях.

shmm2
    Спасибо большое за наводку!

"Ruslon;858701]ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ДЕПАРТАМЕНТ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Шановний ……….!
    Розглянувши Ваше звернення від 24.11.2020 (вх. № 30414/І-2800-20 від 24.11.2020), що надійшло на урядову “гарячу” лінію за № ІВ-11627616,"

В дополнение сообщенному Rusion похожее получил от исполнительной службы по поводу доплаты недоплаченного за пересчитанные %.

" 21.12.2020 м. ...
    Мною, старшим державним виконавцем Відділу примусового виконання рішень
    Управління забезпечення примусового виконання рішень , при
    примусовому виконанні:
    назва документу: Виконавчий лист № ... виданий 13.02.2020
    документ видав: ... окружний адміністративний суд
    про:
    Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в ... перерахувати розмір пенсії П.І.Б., виходячи з розрахунку 90% відповідних сум
    грошового забезпечення, з 01.01.2018 року та здійснити виплату
    пенсії в цьому розмірі з урахуванням раніше виплачених сум.
    Боржник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ... ОБЛАСТІ
    адреса:...
    Стягувач: ...
    адреса:...

встановлено:
    Згідно листа ГУ ПФУ в ... області, на виконання рішення суду ...
    проведено перерахунок пенсії у розмірі 90% грошового забезпечення з 01.01.2018, яка
    складає ... грн. За період з 01.01.2018 по 29.02.2019 нараховано різницю в пенсії на
    загальну суму ... грн. З них різницю в пенсії, нараховану за період з 01.01.2018 по
    02.01.2020 у розмірі ... грн. буде виплачена при надходжені грошових коштів з Пенсійного фонду України на умовах окремого порядку, визначеного постановою Кабінету Міністрів України. Доплату пенсії, нараховану за період з 03.01.2020 по 29.02.2020 у розмірі
    ... грн. виплачено в березні 2020 року.
    Рішення суду боржником виконано фактично в межах наданих повноважень.
    Ураховуючи викладене, керуючись вимогами п.9 частини першої статті 39, статтею 40
    Закону України «Про виконавче провадження»,
    ПОСТАНОВЛЯЮ:
    1. Виконавче провадження з примусового виконання:
    назва документу: Виконавчий лист № ... виданий 13.02.2020
    про:
    Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду ... перерахувати розмір пенсії П.І.Б. виходячи з розрахунку 90% відповідних сум
    грошового забезпечення, з 01.01.2018 року та здійснити виплату
    пенсії в цьому розмірі з урахуванням раніше виплачених сум.
    ЗАКІНЧИТИ.
    2. Копію постанови направити сторонам та органу чи посадовій особі, що видав
    виконавчий документ."

Диву даешься, суд: "пересчитать и осуществить выплату" , ПФУ : "будет оплачено в порядке, определенном Постановлением КМУ( номер постановления стыдливо не указывает, т.к. оно к этому моменту уже отменено судом)". Исполнительная служба, даже не вытерев плевок себе в морду, делает вывод :" решение суда ФАКТИЧЕСКИ(!!!) ВЫПОЛНЕНО" и закрывает исполнение. Причем "исполнительное" бездействие длится почти год. Предвидя это, я еще сразу же после вступления в действие решения суда обращался в этот же суд с просьбой о взятии самим судом контроля за выполнением их же собственного решения( а такое право у суда есть). Но суд меня естественно послал в ж...( так как знал, что его решение выполняться не будет) и, заодно, в исполнительную службу. Ну, толк от нее ,видим , какой. Да, уж, третья власть! Ни чувства самоуважения, ни гордости.

Інформаціф для військових пенсіонерів - чорнобильців.

ВП ВС ухвалила рішення у зразковій справі щодо нарахування та виплати інваліду війни разової щорічної грошової допомоги
    15 січня 2021, 14:00

Позивач – учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, особа з інвалідністю ІІ групи просив суд визнати протиправною бездіяльність Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області та Управління соціального захисту населення виконкому Лубенської міськради Полтавської області щодо нарахування та виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня за 2020 рік у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком, а також просив зобов’язати відповідачів нарахувати та виплатити недоплачену грошову допомогу, з урахуванням попередньо виплаченої суми такої допомоги у розмірі 3640 грн.

До Верховного Суду надійшло подання судді Полтавського окружного адміністративного суду про розгляд цієї справи як зразкової. Рішенням від 29 вересня 2020 року Касаційний адміністративний суд у складі ВС задовольнив вимоги позивача частково: визнав протиправною бездіяльність Центру та зобов’язав його нарахувати й виплатити недоплачену грошову допомогу, з урахуванням попередньо виплаченої суми такої допомоги. В іншій частині суд відмовив у задоволенні позову.

КАС ВС зазначив, що це рішення є зразковим для справ, у яких позивач – особа, яка має статус особи з інвалідністю війни і право на пільги, передбачені ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а предметом спору є оскарження дій (бездіяльності) органу, уповноваженого здійснювати виплату разової щорічної грошової допомоги до 5 травня (Управління соціального захисту населення за місцем проживання особи та/або Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат) щодо нарахування і виплати разової грошової допомоги до 5 травня у 2020 році у розмірі, передбаченому ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

13 січня 2021 року, розглянувши апеляційну скаргу Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області, Велика Палата ВС залишила її без задоволення, а рішення КАС ВС – без змін.

Із повним текстом постанови Великої Палати ВС у справі № 440/2722/20 (провадження 11-349заі20) можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
    https://supreme.court.gov.ua/supreme.../news/1056189/

Страница 506 из 507 ПерваяПервая ... 6406456496502503504505506507 ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права