Страница 3 из 40 ПерваяПервая 123456713 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 393

нужно увольняться нашел работу время поджимает а увольнять не хотят говорят тока по ст 65-Е что это за статья и она административная???

2. ®

Цитата Сообщение от xFLYx Посмотреть сообщение
    нужно увольняться нашел работу время поджимает а увольнять не хотят говорят тока по ст 65-Е что это за статья и она административная???
    по ст 65-Е??? Не встречал такой статьи.

Контракт припиняється (розривається), а
    військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом,
    звільняються з військової служби:

е) через службову невідповідність;

є) у зв'язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної
    сили, яким призначено покарання у виді позбавлення волі, обмеження
    волі, позбавлення військового звання чи позбавлення права займати
    певні посади;

ж) у зв'язку з позбавленням військового звання в
    дисциплінарному порядку;

з) у зв'язку із систематичним невиконанням умов контракту
    командуванням (за бажанням військовослужбовця);

и) у зв'язку із систематичним невиконанням умов контракту
    військовослужбовцем.

Дисциплінарні стягнення, які накладають
    на прапорщиків (мічманів)

62. На прапорщиків (мічманів) можуть бути накладені такі
    стягнення:

є) звільнення з військової служби за службовою
    невідповідністю;
    «Cogito ergo sum»

Товарищи помогите я прослужил год и 7 месяцев могу ли я уволится из ЗСУ через службову невідповідність; и чем мне это грозит!!! срочную службу не проходил !!!!

Цитата Сообщение от rinkameru Посмотреть сообщение
    Товарищи помогите я прослужил год и 7 месяцев могу ли я уволится из ЗСУ через службову невідповідність; и чем мне это грозит!!! срочную службу не проходил !!!!
    Разорвать контракт по служебному несоответствию могут, конечно если есть основания.
    В этом случае, скорее всего придеться дослуживать срочную службу. У вас выслуга 19 месяцев: 19:2=9,5. Срок службы для военнослужащих срочной службы до 12 месяцев. Если есть высшее образование (специалист, магистр) до 9 месяцев. 12-9,5=2,5 месяца необходимо дослуживать. Также вам будет необходимо компенсировать стоимость обмундирования, в зависимости от степени износа.

Про військовий обов'язок і військову службу
    N 2232-XII, 25.03.1992, Закон, Верховна Рада України

5. Військовослужбовці, прийняті на військову службу за контрактом із числа військовослужбовців строкової військової служби та громадян призовного віку, які не проходили строкову військову службу, в разі розірвання контракту направляються для проходження строкової військової служби, якщо вони не вислужили встановлені строки строкової військової служби, за винятком випадків, передбачених пунктами "б", "г", "д" чи "з" частини шостої статті 26 цього Закону.

Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України
    N 1153/2008, 10.12.2008, Указ, Президент України

195. У випадках, передбачених частиною п'ятою статті 23 та частиною одинадцятою статті 25 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", строкову військову службу проходять військовослужбовці, прийняті на військову службу за контрактом із числа військовослужбовців строкової військової служби та громадян призовного віку, які не проходили строкову військову службу, в разі розірвання контракту про проходження військової служби, а також військовослужбовці чоловічої статі, відраховані з вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів в разі розірвання контракту про навчання.
    До строку строкової військової служби зазначених військовослужбовців зараховується тривалість військової служби за контрактом із розрахунку два місяці військової служби за контрактом за один місяць строкової військової служби.
    Последний раз редактировалось kyk; 06.11.2009 в 11:16.
    Многочисленность законов в государстве есть то же, что большое число лекарей: признак болезни и бессилия. /Ф. Вольтер/

Цитата Сообщение от kaaaach Посмотреть сообщение
    подскажите пожалуйста, можно ли уволится если отец инвалид 2 группы и нигде не работает, а мать домохозяйка. я единственный кормилец, нашел более высокооплачиваемую работу. кто знает, окожите человечность, буду очень благодарен, трудное положение в семье
    Для таких випадків існує звільнення за сімейними обставинами передбачено постановю Кабінету Міністрів України від 4 березня 1994 р. N 150 "Про затвердження переліку сімейних обставин та інших поважних причин, що можуть бути підставою для звільнення з військової служби військовослужбовців, які проходять службу за
    контрактом"
    Військовослужбовці, які проходять службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу,прапорщики, мічмани та офіцери за їх проханням можуть бути звільнені з військової служби через такі сімейні обставини або причини:
    5. необхідність догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка) - за медичним висновком;
    Вам потрібно написати рапорт з додачою довідки про стан здоров'я батька(бажано оновлену)!

7. ®

Вопрос

Можно ли уволиться по несоблюдению контракта со стороны военнослужащего, по результатам итоговой комиссии в конце года. Есть небольшая проблема я летчик. Какие есть варианты еще уволиться , надо чтобы побыстрее, по семейным обстоятельствам не подхожу не под один из пунктов, по здоровью сложно да и дорого нынче такое удовольствие.

Вопрос

ПРИЗВАЛСЯ ИЗ ЗАПАСА ПО СОБСТВЕННОМУ ЖЕЛАНИЮ,НА ОФИЦЕРСКУЮ ДОЛЖНОСТЬ, НО СЛУЖИТЬ НА ДАННОЙ ДОЛЖНОСТИ ОТКАЗЫВАЮСЬ ,ДЕЛА И ОБЯЗОННОСТИ НЕ ПРИНЯЛ,ХОЧУ ПЕРЕВЕСТИСЬ НА ДРУГУЮ ДОЛЖНОСТЬ.ДЕНЕГ Я НЕ ПОЛУЧАЮ НА РАБОТУ НЕ ВЫХОЖУ.ЖДУ ПЕРЕВОДА. КАКИЕ КО МНЕ МОГУТ ПРИМЕНИТЬСЯ САНКЦИИ?

Цитата Сообщение от тим Посмотреть сообщение
    ПРИЗВАЛСЯ ИЗ ЗАПАСА ПО СОБСТВЕННОМУ ЖЕЛАНИЮ,НА ОФИЦЕРСКУЮ ДОЛЖНОСТЬ, НО СЛУЖИТЬ НА ДАННОЙ ДОЛЖНОСТИ ОТКАЗЫВАЮСЬ ,ДЕЛА И ОБЯЗОННОСТИ НЕ ПРИНЯЛ,ХОЧУ ПЕРЕВЕСТИСЬ НА ДРУГУЮ ДОЛЖНОСТЬ.ДЕНЕГ Я НЕ ПОЛУЧАЮ НА РАБОТУ НЕ ВЫХОЖУ.ЖДУ ПЕРЕВОДА. КАКИЕ КО МНЕ МОГУТ ПРИМЕНИТЬСЯ САНКЦИИ?
    Кримінальний кодекс України

Стаття 407. Самовільне залишення військової частини або
    місця служби

2. Самовільне залишення військової частини або місця служби
    військовослужбовцем (крім строкової служби), а також нез'явлення
    його вчасно на службу без поважних причин тривалістю понад десять
    діб, але не більше місяця, або хоч і менше десяти діб, але більше
    трьох діб, вчинені повторно протягом року, -

караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів
    громадян або службовим обмеженням на строк до двох років, або
    позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Самовільне залишення військової частини або місця служби,
    а також нез'явлення вчасно на службу без поважних причин
    тривалістю понад один місяць, вчинене особами, зазначеними в
    частинах першій або другій цієї статті, -

караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Стаття 409. Ухилення від військової служби шляхом
    самокалічення або іншим способом

2. Відмова від несення обов'язків військової служби -

карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
    «Cogito ergo sum»

11. ®

Доброго времени суток дорогие друзья!
    У меня есть один проблемный вопрос, звучит он так:
    - Могу ли я уволится из ЗСУ по старому контракту,если у меня подписан новый заранее, но в силу он еще не вступил. Кадровики в моей части утверждают что нельзя, ибо есть ряд приказов Мин Обороны, что если подписан новый контракт заранее то по окончанию старого уволится нельзя. В законодательстве об этом ничего не написано, да и какой приказ может быть главнее Закона? Что делать если не хотят увольнять по старому контракту и специально тянут время до вступления нового контракта в силу? И как доказать что я новый контракт не подписывал и подписи в них стоят не мои? Заранее спасибо с уважением The_Infidel

Цитата Сообщение от the_infidel Посмотреть сообщение
    И как доказать что я новый контракт не подписывал и подписи в них стоят не мои? Заранее спасибо с уважением The_Infidel
    Графологическая экспертиза!
    Кто хочет что-то сделать - ищет возможность,
    а кто не хочет - причину.

Страница 3 из 40 ПерваяПервая 123456713 ... ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права