PDA

Просмотр полной версии : Подслушивание



ochkarik
21.09.2008, 13:52
Существует ли уголовная ответственность за ПРОДАЖУ систем прослушки? Или только за саму прослушку?

OlegSanu4
21.09.2008, 17:53
[QUOTE=ochkarik;32836]Существует ли уголовная ответственность за ПРОДАЖУ систем прослушки? Или только за саму прослушку?
Кримінальної відповідальності за розповсюдження чи продаж спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації чи засобів для зняття інформації з каналів звязку кримінальним кодексом не передбачено.

Друга справа, що вказані вище технічні засоби використовуються для незаконного зняття інформації з каналів звязку чи в цілому експлуатації таких засобів, то тут кримінальна відповідальність має місце: ст. 359 КК України.

дядюшка Тихон
21.09.2008, 19:53
Существует ли уголовная ответственность за ПРОДАЖУ систем прослушки? Или только за саму прослушку?

Продажа оборудования для снятия информации с каналов связи является лицензируемым видом предпринимательской деятельности в соответствии с Законом Украины "О лицензировании определенных видов предпринимательской деятельности".
За занятие деятельностью, подлежащей лицензированию, без лицензии законодатель предусмотрел ответственность в соответствии со ст. 202 УК. Важным квалифицирующим признаком будет получение дохода от такой деятельности в крупном размере, т.е. более 1000 не облагаемых налогом минимумов доходов граждан. При этом надо учитывать, что ННМДГ в данном случае будет не 17 грн. Т.е не 17 х 1000 = 17000 а 512 х 1000 = 512000
в соответствии с Заключительными положениями ЗУ "О налоге с доходов физических лиц»
22.5. Якщо норми інших законів містять посилання нанеоподатковуваний мінімум, то для цілей їх застосування використовується сума у розмірі 17 гривень, крім норм адміністративного та кримінального законодавства у частині кваліфікації злочинів або правопорушень, для яких сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги, визначеної підпунктом 6.1.1 пункту 6.1 статті 6 цього Закону для відповідного року (з урахуванням положень пункту
22.4 цієї статті).
6.1.1. у розмірі, що дорівнює 50 відсоткам однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, - для будь-якого платника податку
22.4. На перехідний період установлюються такі розміри податкової соціальної пільги, крім випадків, передбачених підпунктом 4.2.4 пункту 4.2 статті 4 цього Закону: ( Абзац перший пункту 22.4 статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1958-IV ( 1958-15 ) від 01.07.2004 )
у 2007 році - у розмірі 100 процентів суми податкової соціальної пільги, визначеної у підпункті 6.1.1 пункту 6.1 статті 6 цього Закону.
ЗУ «О государственном бюджете Украины на 2008г» определяетННМДГ
Стаття 59. Установити з 1 січня 2008 року розмір мінімальної заробітної плати 515 гривень.

Если такого дохода нет, то ответственность наступит по ст. 164 КоАПУ.