PDA

Просмотр полной версии : Нормативка Укрзалізниці

OlegSanu4
09.07.2008, 23:39
Шановні колеги підскажіть будь-ласка, якою нормативно-правовою базою керується Укрзалізниця, конкретно мене цікавить положення яке регулює здачу білетів і стягування в даному випадку комісії:cool:
Дякую за відповідь!!!

Lacassagne
22.07.2008, 20:33
Шановні колеги підскажіть будь-ласка, якою нормативно-правовою базою керується Укрзалізниця, конкретно мене цікавить положення яке регулює здачу білетів і стягування в даному випадку комісії:cool:
Дякую за відповідь!!!

Можливо Ви вже знайшли відповідь, - на офіційному сайті Укрзалізниці ( http://www.uz.gov.ua/?lng=uk ) в розділі "Нормативна база" є необхідна Вам інформація.

Щодо здачі білетів, то якщо мається на увазі їх повернення - Постанова КМУ від 19 березня 1997 р. N 252 "Про Порядок обслуговування громадян залізничним транспортом" :

"14. У всіх випадках повернення проїзних документів пасажир, крім випадків, які сталися з вини залізниці, вносить плату за послуги. Кошти, сплачені за послуги, пов'язані з резервуванням місць і продажем проїзних документів, не повертаються, за винятком випадків, коли повернення здійснюється з вини залізниці.

У разі повернення проїзних документів з вини залізниці пасажиру повертаються в повному обсязі кошти, сплачені ним під час придбання проїзного документа, в тому числі за послуги, пов'язані з резервуванням місць."

OlegSanu4
22.07.2008, 20:41
А яка комісія стягується при поверненні квитка, я так розумію враховується час, день, тощо...
Справа в тому, що на декількох залізничних вокзалах сума комісії була різною в Чернігові - 15 грн., а в Сумах, для порівняння - 10 грн., тому і задаюсь питанням:eek:

Lacassagne
22.07.2008, 23:12
А яка комісія стягується при поверненні квитка, я так розумію враховується час, день, тощо...

Детально питання щодо повернення платежів та комісійного збору регулюють "Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України", Наказ Міністерства транспорту та зв'зку від 27.12.2006 N 1196 (Зареєстровано в МЮ 4 квітня 2007 р. за N 310/13577) :
http://www.uz.gov.ua/index.php?m=info.normdocs.prav_pas&f=Doc.View&p=pravpass&lng=uk

Розділ 12 "Платні послуги", 19 "Загальні умови повернення платежів", 20 "Повернення платежів для організованих груп", 21 "Особливі умови повернення платежів"

Щодо того, де конкретно встановлений розмір комісійного збору - не можу підсказати, але здається він є однаковим на всій території України. Стягується ж не лише комісійний збір за оформлення квитка, а ще й плата за послугу повернення платежу.

OlegSanu4
23.07.2008, 00:02
Дякую за відповідь!!!
З повагою!!!