PDA

Просмотр полной версии : В жек,для перерасчета квартплаты, за не наданную услугу.

qwerty12345
14.01.2010, 10:08
Как оказалось ...уже давно. почти год, у нас нет во дворе уборщицы. Жильцы убирают самостоятельно во дворе и около подъезда. Сходили поинтересовались в Жек свой. А там нам ответили, что таки нет уборщицы действительно уже как год. Но вот перерасчета квартплаты не было....

Уборщица около дома "съедает" с квартплаты 0,37 коп с кажого кв.м. То есть, если у меня квартира 44 кв.м,. то я плачу ежемесячно лишние 16 грн 28 коп. Умножить сумму эту на 1 год -выходит:195.36 коп. И это я плачу В НИКУДА, про ДАРЮ Жеку. И так он нифига не делает.

Помогите пожалйста найти бланк или форму правильную,для обращения в Жек,чтобы мы всем домом смогли добиться перерасчета квартплаты........

qwerty12345
18.01.2010, 09:51
Никто не подскажет правильное обращение?

Determinator
18.01.2010, 11:03
(посада, П.І.П. керівника та назва організації)
Іваненка Івана Івановича,
котрий мешкає за адресою:
вул. Панікахи, будинок ____ , кв. _____ ,
м. Дніпропетровськ;
телефон ___________________

З А Я В А

На підставі статей 18, 20 і 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», договору № _____ від __________ між мною та _______________ (назва організації) і відповідно до складених актів-претензій з приводу якості надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території № ____ від «___» ___________ 200__ р., № ____ від «___» ___________ 2008 р. (додаються), а саме у зв’язку з тим, що не працює ліфтове обладнання (або: у зв’язку з невивезенням ТПВ, з невиконанням прибирання прибудинкової території) за адресою: вул. Панікахи, буд.___ , прошу Вас здійснити для мене перерахунок вартості відповідних послуг за період з «______» по «______» 2008 року.

01.02.2009 р.

З повагою (підпис) Іваненко І. І.

Детальніше про дане питання можна прочитати тут:
http://www.osbbua.org/about/your_zhitlo/

qwerty12345
18.01.2010, 16:47
СПАСИБО!! И такой сайт классный дали. теперь жеку- "абзац будет!