PDA

Просмотр полной версии : Постановление КМ о порядке начисления и выплаты одноразовой денежной помощи

Marina V
07.04.2008, 12:40
Добрый день,

согласно ЗУ № N 2011-XII от 20/12/1999г, а конкретнее статье 16 п.2.:

У разі поранення (контузії, травми або каліцтва), заподіяного військовослужбовцю під час виконання ним обов'язків військової служби, а також інвалідності, що настала в період проходження військової служби або не пізніше ніж через три місяці після звільнення зі служби чи після закінчення цього строку, але внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження військової служби, залежно від ступеня втрати працездатності йому виплачується одноразова грошова допомога в розмірі до п'ятирічного грошового забезпечення за останньою посадою в порядку та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

вот тут и возникает вопрос:

где найти постановление Кабмина, регламентирующее порядок и условия начисления такой денежной помощи.

я нашла только такой документ: постановление КМ от 284 от 21/02/2007
"Про затвердження Порядку та умов призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), каліцтва або інвалідності військовослужбовців та інвалідності осіб, звільнених з військової служби, що сталися у 2006 році", но это касается только случаев 2006года.
а какое постановление описывает те же выплаты, но для 2007 и 2008 года?

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА НАЙТИ ЭТОТ ДОКУМЕНТ!!!

ЗАРАНЕЕ БУДУ ПРИЗНАТЕЛЬНА ЗА ВАШУ ПОМОЩЬ!

MarkeLaw
07.04.2008, 12:53
Шановна Marina V!
Треба зазначити, що Постанова Кабінету Міністрів "Про затвердження Порядку та умов призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), каліцтва або інвалідності військовослужбовців та інвалідності осіб, звільнених з військової служби, що сталися у 2006 році" було затверджено у 2007 році. Тому я не думаю, що подібний документ, який описує ті ж самі виплати, але у 2008 році вже існує.
З повагою MarkeLaw.

Олена
05.08.2008, 13:23
Минобороны отказывает мне в выплате денежной помощи по инвалидности. Я получила 2 групу групу инвалидности в 2006 году. В том же году уволилась по болезни. Казалось бы попадаю под действие ПКМУ № 284-2007 г. Но в МОУ отказывают в выплате. Мотивируют тем, что уволилась я до 12.05 2006 г. и под ПКМУ не попадаю, так как считают, что оно издано на исполнение Закона Украины № 3597 от 04.04.2006 г., который вступил в действие с 12.05.2006 г. Но в ПКМУ круг людей, имеющих право на получение помощи не ограничивается каким либо периодом 2006 года, тем болеев нем нет ссылки на то, что оно издано на исполнение Закона.Если можно, помогите советом. Если есть решение суда по аналогичному случаю, прошу выслать. Спасибо заранее за ответ .