PDA

Просмотр полной версии : Интересная тема для курсовой (и в дальнейшем дипломной работы) в обалсти прав ителлектуальной собственности

Nataliya_M
02.09.2009, 17:47
Добрый день!
Помогите, пожалуйста, студенту-заочнику, КОТОРОЙ ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНА СФЕРА ПРАВ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ, выбрать достойную и интересную тему для курсовой (в дальнейшем дипломной) работы, а может, это даже будет и будущей специализацией :)
Буду очень благодарна за все ваши мысли "на тему"

kvcha
03.09.2009, 19:09
Дуже приємно що Ви так серйозно цікавитеся даним фактично самостійним міжгалузевим інститутом. Я цього навчального року поступив до магістратури, але нажаль питання інтелектуальної власності буде важко підняти адже магістратура Фінансового права, всеж вихід уже знайшов))) Спробуйте дослідити питання роялті, або порівняйте інститути вітчизняного права інтелектуальної власності та іноземні - порівняльне право завжди ціниться. Як відомо інтелектуальна власність поділяється на дві категорії - авторське право та промислову власність - оберіть спочатку, що вам більше довподоби.

Nataliya_M
04.09.2009, 18:38
Дякую. В принципі, цікаво і те, і те. Порівняльне право - тим більше, тому що перша спеціальність - іноземна філологія..... Але от не знаю, що на рахунок України є більш перспективним.....