PDA

Просмотр полной версии : Оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення



Peterok
14.10.2017, 13:09
Доброго дня. Підкажіть будь ласка оскарження постанови може бути на протязі 10 робочих днів чи 10 діб? Дякую.

Peterok
14.10.2017, 14:15
ст.289
Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови, а щодо постанов по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі, - протягом десяти днів з дня вручення такої постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу.