PDA

Просмотр полной версии : Е-декларування



Жанна31
03.03.2017, 09:00
Підпрємство є наукова установа яка підпадає під дію ЗУ «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700 з 01.01. 2017р., але ст.45 Закону № 1700 доповнено новою частиною п’ятою яка передбачає, що дія розділу VII цього Закону (відносно подання Е-декларацій) не поширюється на посадових осіб закладів, установ та організацій науки крім керівників науково-дослідних інститутів та інших наукових установ.
Враховуючи вищенаведене, чи правильно ми розуміємо, що тільки директор УкрДГРІ підпадає під другу хвилю Е-декларування?

alexa
03.03.2017, 10:55
З цим питанням не все так однозначно. З одного боку, в ч. 5 ст. 45 Закону № 1700 чітко визначено, у кого саме залишився обов’язок подавати Е-декларації, а з іншого, некоректним є саме формулювання. Так у Законі, сказано, що декларації не подають посадові особи закладів науки, крім керівників науково-дослідних інститутів та інших наукових установ. Залишається не зовсім зрозуміло, кого саме звільнили від Е-декларування. Думаю, що йдеться про заступників керівників зазначених установ. Директор установи подає декларацію однозначно.

Publius
03.03.2017, 10:58
Директор точно підпадає. А от щодо заступників директора краще прямо запитати в НАЗК, тому що бували випадки, коли слово "керівник" у нас в країні тлумачилось досить оригінально і включало також і заступників першої особи.

Жанна31
03.03.2017, 11:18
Цікаво, а в НАЗК в телефонному режимі дадуть відповідь. Якщо подавати офіційний лист про роз'яснення, то до 1 квітня вони можуть і не встигнути відповісти.

elegia_irina
03.03.2017, 12:27
Дать-то они дадут, но каким образом вы потом доказывать будете, что вам именно так сказали.
За "сказали" с кого спрос?