PDA

Просмотр полной версии : Составили протокол об административном правонарушении ч. 1 ст. 164 КУпАП

Ridata
14.04.2016, 22:55
Стоял на автовокзале, общался со знакомыми. Подошел парень и обратился с просьбой отвезти его за город (куда мне и нужно было на СТО по газу). Обещал дать на бензин. Сели - поехали. На подъезде к месту назначения остановили ГАИшники (сразу сложилось впечатление о подсадной утке, да еще и звонили ему по дороге несколько раз - "Скоро буду, подъезжаем...."). Меня попросили открыть капот, а тем временем моего пассажира забрали в машину ГАИ, где он и написал какие-то показания, о том, что якобы таксист и вез его по заказу. С ГАИшнииками был участковый майор полиции, который составил протокол об административном правонарушении (в нашем городе на данный момент проводится активный рейд по выявлению незаконных таксистов). В протоколе написано: "..... займався перевезенням громадян, чим порушив порядок заняття хозяйственною діяльністю (цитата дословно), чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП". Свидетели в протоколе не указаны, осмотр личных вещей не проводился, ничего не изымалось (ни деньги, ни машина). Со слов ГАИшников "Свидетель" дал пояснения, где указал, что дал мне денег и я таксист. Я так-же написал пояснения, в которых написал реальную ситуацию. В протоколе указано, что прилагаются пояснения, но не указано чьи конкретно. Я никакой деятельности по перевозке пассажиров не веду, машина, соответственно, как такси не оборудована, и визуально никаких признаков такси не имела.

Каковы мои шансы попасть на 17000 грн.???
Могут ли рассмотреть дело в суде без моего присутствия???
Как вести свою защиту если вызовут???
Как я смогу обжаловать результат в случае назначения штрафа???

Буду благодарен за любую помощь и советы!!!
А то как-то спится плохо!!!!!!

Ridata
16.04.2016, 18:11
Доброго времени суток Всем!Понял почему никто не отвечает!Все нашел сам(поиск в первый раз почему то ничего не выдал),не там искал.Вообщем по защите все понятно ,шансы есть,доказательств у них практически нет кроме слов пассажира-подсадного и тот не указан в протоколе!протокол составлен не в полном обьеме и не раскрывает всю суть правопорушення,ничего не вилучалось,ничего не провадилось!Единственое за што переживаю мое пояснение-с перепугу понаписывал ,как судья примет во внимание,и вызовут ли меня в суд или сами примут решение и не успею потом обжаловать!как это на практике обычно происходит?

Kanishchev
20.04.2016, 13:51
Я б на Вашому місці звернувся до адвоката або хоча б до юриста.

Якщо справу розглянуть без Вас або без Вашої активної участі, то перспектива штрафу у тисячу НМЗП є цілком реальною.

Тут треба не гадати, викличуть чи не викличуть до суду, а навпаки — самому активно пробиватися туди, цікавитися рухом справи, чи призначена дата розгляду тощо. Обов’язково ознайомитися з матеріалами, щоб Ви знали напевно, що у Ваших поясненнях та у поясненнях свідків.

Вам є смисл говорити про відсутність у Ваших діях ознак господарської діяльності, — не було систематичності, один-єдиний випадок, незначна сума очікуваного доходу і таке інше. Напишіть пояснення з цього приводу. Краще, якщо це зробить за Вас адвокат.

Ще один момент: можете попросити суд повернути адмінматеріал поліції для усунення недоліків. Це більш імовірно, ніж винесення «виправдувальної» постанови.

Ridata
20.04.2016, 15:02
Дуже дякую за відповідь!от і я про це!як само мені дізнатися у суді коли призначать слухання?як я зрозумів пояснення я зможу принести на саме слухання?показавши копию протоколу адвокатові він упевнив що 80%шо скасують або повернуть!якшо повернуть шо потім???пояснення мають офіційній вигляд?як писати?що писати я зрозумів(ст.законів та сам текст понаходив,судові рішення в рєестрі)

--- Update ---

дякую!!!Дуже дякую за відповідь!от і я про це!як само мені дізнатися у суді коли призначать слухання?як я зрозумів пояснення я зможу принести на саме слухання?показавши копию протоколу адвокатові він упевнив що 80%шо скасують або повернуть!якшо повернуть шо потім???пояснення мають офіційній вигляд?як писати?що писати я зрозумів(ст.законів та сам текст понаходив,судові рішення в рєестрі)

Kanishchev
20.04.2016, 15:58
Дізнайтесь в канцелярії суду, чи надходив матеріал. Потім у секретаря або помічника судді дізнаєтеся дату і час засідання. Як правило (але не завжди), інформація по справах є на офіційному сайті суду — www.court.gov.ua/sudy (знаходите Ваш місцевий суд –> список справ, призначених до розгляду), або тут: www.court.gov.ua/fair.

Пояснення у довільній формі можете подати і на засіданні, але мені здається що краще це зробити заздалегідь, аби суддя вже був ознайомлений.

Ridata
21.04.2016, 09:10
Як правило (але не завжди), інформація по справах є на офіційному сайті суду — www.court.gov.ua/sudy -інформация на сайті є!!!ви маєте на увазі що не про всі справи???
якшо справу повернуть в міліцію тоді шо далі???
і ще про пояснення:через канцелярию в двох примірниках ,шапку якусь писати чи зовсім в довільній формі???
дякую за ваші відповіді,та за допомогу!!!

Kanishchev
25.04.2016, 14:12
Шапка нехитра: такий-то суд, такому-то судді, від такої-то особи, яка притягується до адміністративної відповідальності…

Що буде після повернення справи до поліції?
1) Матеріал доопрацюють і повернуть до суду.
2) Матеріал не доопрацюють і до суду не направлять.

Ridata
22.06.2016, 14:50
Шапка нехитра: такий-то суд, такому-то судді, від такої-то особи, яка притягується до адміністративної відповідальності…

Що буде після повернення справи до поліції?
1) Матеріал доопрацюють і повернуть до суду.
2) Матеріал не доопрацюють і до суду не направлять.

Дуже дякую за відповіді та за поради!все зробив як ви мені радили!сходив до суду и ознайомився з матеріалами справи та зняв фотокопиї!після детального ізучення написав пояснення на 3х аркушах в двох примирниках детально і с застосуванням усих законних норм!про відсутність ознак господарчої діяльності і т.д. і т.п.Подав через канцелярію суду!при ознайомлені з матеріалами справи секретар судді сказала чекайте на повестку!уже більше місяця сплинуло и якої повестки!в мене запитання:якщо суддя направила протокол на доопрацювання-приймается з цього приводу постанова і якщо да то мене повині сповістити???кожен день на сайті суду дивлюсь список справ до розгляду-моеї немае!12 июля спливае термін накладення штрафу!ще питання:якщо не повернется або повернется писля строку12июля-мене проинформують(постанова виноситься)???Чи мені знову йти до суду самому і все дізнаватися(через канцелярію чи до секретаря судді?)чи запрос який писати???на сайті суду є якась єлектронна форма звернення???спасибі за відповіді!!!просто вже втомився чекати результату!хочу постанову в файлик покласти та про все забути!

Kanishchev
28.06.2016, 16:13
Якщо протокол повертається для доопрацювання — так, з цього приводу суддя виносить постанову. Це може відбутися і без Вашої участі. Тому моя думка така: треба самому сходити до суду і там про все дізнатися.

Ridata
11.01.2017, 23:03
Якщо протокол повертається для доопрацювання — так, з цього приводу суддя виносить постанову. Це може відбутися і без Вашої участі. Тому моя думка така: треба самому сходити до суду і там про все дізнатися.

Як по написаному!пішов-та написав заяву на імя судді, подав через канцелярію у двох примірниках,про розгляд справи тільки за моею присутністтю про шо прошу сповістити належним чином через супову повістку!через деякий час отримав і повістку і побачив на сайті суду дату свого розгляду!Вже там був!прийшов-викликала секретар.зайшов -суддя-у вас прошли все сроки можете біть свободни-кажу а як бути з винен не винен?ви хочете бути не виним?кажу-я і є не виним,тому для мене це важливо!гаразд каже я ще почитаю ваші письмові пояснення,постанова буде пізніше,т.к. ми дуже завантажені,потім відпустка у нас,потім потрібен час після відпустки,і тд і тп!я було вже забив,та потим подумав напишу ще письмову заяву шоб сповистили мене належним чином про постанову на мою адресу!через пару днів перед моїм днем народженням прийшов листоноша і приніс лист з повідомленням з суду!постанова вразила!!!про сплинувші сроки ні слова,а весь наголос на мої письмові пояснення і мою не згоду щодо протоколу-тобто справу закрили за відсутності в моїх діях адмін правопорушень.Ось так.Велике Дякую Форуму за поміч,а також особисто кожному хто був не байдужий!тепер маю файлика з постановою і почуваю себе спокійніше!