PDA

Просмотр полной версии : Що тоді робити з суддею!!!

Андрій1984
27.02.2016, 17:34
Доброго дня шановні юристи! Потрібна допомога у боротьбі з корумпованим суддею (з точки зору моралі, не буду називати прізвище, адже доводиться вина особи)

Суть справи така:
1. 08.02.2016 р. на адресу голови ДФС України мною було надіслано відповідний запит про отримання інформації про одного суддю, а саме чи подавав він декларацію про доходи за 2014 рік, оскільки на сайті судової влади чомусь відповідна інформація не виставлена

2. 18.02.2016 р. з ДФС України за підписом голови служби, мій запит був скерований до територіального управління ДФС і було встановлено строк надання мені інформації!

3. 25.02.2016 р. з територіального органу ДФС було надіслано відповідь, в якій вказано, що кадровим підрозділом суду на дану суддю до органів податкової служби декаларація за 2014 рік не надходила, а окрім того в зведеній інформації баз даних ДРФО відсутні відомості про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (відсутній ідентифікаційний код)!

Що далі робити?

Адвокат Деминов О.И.
27.02.2016, 19:01
Суд Лінча робіть...

Андрій1984
27.02.2016, 19:14
Дуже "адвокатська" відповідь, а практичніше не порадите?

elegia_irina
27.02.2016, 19:20
Ну вы же, когда вопрос на адресу голови ДФС України задавали, имели планы - что будете делать с его ответом? Вот это самое и делайте.

Андрій1984
27.02.2016, 20:15
Так мав, але вони мені надіслали дуже правдиву відповідь, і дали зрозуміти, що їхня хата з краю, вони нічого не знають!

elegia_irina
27.02.2016, 20:20
Обычно, когда хотят отделаться, надеясь что их "дали зрозуміти" правильно поняли, нужно сделать вид, что намеки не понятны и продолжать идти туда, куда планировалось.

Андрій1984
27.02.2016, 20:26
А який державний орган чи можливо громадська організація для подання скарги чи додаткового звернення у нас найефективніші в Україні?

elegia_irina
27.02.2016, 20:51
Ну это смотря на кого или на что скаргу подавать собираетесь.

Abbadon
28.02.2016, 13:56
А каким овощем к этой "теме" юридический форум?

При каком овоще тут "борьба с коррумпированным судьёю", если речь идет о не понравившемся ответе о том, что данные о декларировании таким-то судьёй своих доходов отсутствуют там, где (по-видимому) должны быть?

При каком огородном растении вопрос юристам: "А який державний орган чи можливо громадська організація для подання скарги чи додаткового звернення у нас найефективніші в Україні?"

На что, собственно, телегу-то загонять? На коррупционные действия судьи, "имя рекъ", или на отсутствие надлежащего контроля за выполнением требования об обязательности декларирования судьями доходов и обеспечении публичного доступа к таким декларациям? Там - про Фому, а тут - про Ерёму...

И чего бы не обратиться в легальную юридическую консультацию, если не нравится, как отвечают на форуме?

Tony
02.03.2016, 00:52
В мусорный бак его!