PDA

Просмотр полной версии : Адмінштраф без постанови

koliater
27.12.2014, 19:20
як бути?
міліція склала протокол ,що я продав неповнолітній пиво.Вона була в залі з пивом(хто їй купив я не знаю) Свідків не було. Я написав в пояснені в міліції на другий день, що пива не продавав(слово протів слова).Через деякий час мене запросили на адмінкомісію. Коли я прийшов.то працівник міськради дав мені папірець з реквізитами і наказав заплатити 510 грн. Я пішов і звісно незаплатив,бо ніякого засідання адмінкомісії не було.Це було в кінці вересня. 24 грудня мені прийшов лист від виконавчої служби сплатити 1020 грн. Як мені поступити. Як оскаржити(постанови мені не вручали). Дякую!

генадий
28.12.2014, 11:13
як бути?
міліція склала протокол ,що я продав неповнолітній пиво.Вона була в залі з пивом(хто їй купив я не знаю) Свідків не було. Я написав в пояснені в міліції на другий день, що пива не продавав(слово протів слова).Через деякий час мене запросили на адмінкомісію. Коли я прийшов.то працівник міськради дав мені папірець з реквізитами і наказав заплатити 510 грн. Я пішов і звісно незаплатив,бо ніякого засідання адмінкомісії не було.Це було в кінці вересня. 24 грудня мені прийшов лист від виконавчої служби сплатити 1020 грн. Як мені поступити. Як оскаржити(постанови мені не вручали). Дякую!

це питання й потрібно було у вересні вирішувати.

1. Протокол складався ким, коли і при яких обставинах?
Докази продажу неповнолітній особі: касовий чек, свідки подіі, їх пояснення, пояснення особи що притягається до адміністративнох відповідальності є?
Чому на неповнолітню особу не було складено адміністративний протокол по ст. 178 КУпАП?

2. Розгляд справи проходив при Вас?
Оголошувався протокол, досліджувались матеріали по справі?
Чи Вас поставили перед фактом, і винесли постанову про притягнення до адмін.відповідальності без Вашої участі?
Постанову Вам вручили у адмін комісіі під підпис?
Якщо не вручали і не надсилали на домашню адресу, у Вас є можливість подати позов та оскаржувати у суді, просити суд поновити строк на оскарження, витребувати усі матеріали по справі, викликати у судове засідання неповнолітню особу, та всіх діючих осіб.

koliater
28.12.2014, 13:25
Генадий, все, що Ви перечислили не було зроблено.Ніякої постанови не надходило.
А може краще це оскаржити в прокуратуру?
Дякую!

генадий
28.12.2014, 13:44
Ніякої постанови не надходило.

Державна виконавча служба що надіслала Вам 1020 грн до сплати відкрила виконавче провадження на підставі якого виконавчого документу?
Постанови у справі про адміністративне правопорушення?

З виконавчої отримували листом з повідомленням про вручення?
Чи простим листом просто опущеним у поштову скриньку?

генадий
28.12.2014, 14:28
Якщо постанову Вам під особистий підпис не вручили, її копію необхідно отримати для оскарження.
Ви або звертаєтесь до посадової особи що її виносила ( обов*язково оформивши фактичну дату отримання), або направляєте запит на інформацію з вимогою надіслати копію Постанови на Вашу поштову адресу, тоді поштовий конверт буде доказом фактичного отримання Постанови у справі про адміністративне правопорушення.