PDA

Просмотр полной версии : Может ли министр быть учредителем международной компании



ejevikin
13.03.2014, 09:45
Добрый день!
"Відповідно до Стаття 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» державним службовцям забороняється:
«1) займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту), або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України;
2) входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особи здійснюють функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі чи територіальній громаді, та представляють інтереси держави чи територіальної громади в раді (спостережній раді), ревізійній комісії господарської організації), якщо інше не передбачено Конституцією або законами України."

В связи с этим возникает вопрос: может ли министр Кабмина Украины быть учредителем иностранного предприятия, а так же быть его директором?

Publius
13.03.2014, 12:22
1. Для министра ограничения установлены статьей 120 Конституции Украины (в редакции с учетом изменений 2004 года).
2. Быть учредителем, участником, акционером ООО, АО и даже получать дивиденды - может.
3. Директором быть не может. Даже если это директор "на общественных началах" без оплаты.

ejevikin
13.03.2014, 13:02
1. Для министра ограничения установлены статьей 120 Конституции Украины (в редакции с учетом изменений 2004 года).
2. Быть учредителем, участником, акционером ООО, АО и даже получать дивиденды - может.
3. Директором быть не может. Даже если это директор "на общественных началах" без оплаты.

Спасибо.