PDA

Просмотр полной версии : Доброго ранку, шановні! Думаю багатьом відомо, що в цьому місяці Верховним Судом України було прийнято дві постанови щодо вартості закордонного паспорта, першою з яких визначено, що державна міграційна служба не має правВартість закордонного паспорта

Допитливий
31.12.2013, 07:52
Доброго ранку, шановні! Думаю багатьом відомо, що в цьому місяці Верховним Судом України було прийнято дві постанови щодо вартості закордонного паспорта, першою з яких визначено, що державна міграційна служба не має право зобов'язувати громадян сплачувати її послуги за оформлення закордонного паспорта та вимагати оплату вартості самого бланка, що дані суми входять до суми державного мита, яке за оформлення закордонного паспорта складає 170 гривень, тобто ДМС не мають право вимагати іншіх платежів ніж державне мито. Зараз саме запитання, заради якого створювалась дана тема: я є інвалідом першої групи, тобто маю де-які пільгі, в тому числі і звільнений від сплати державного мита. Виходить так, що взагалі маю право на безкоштовне оформлення закордонного паспорта? Чи в моєму випадку як раз повинен оплатити послуги ДМС та вартість бланка? Оскільки постанова ВСУ грунтувалась на тому, що дані послуги входять до суми державного мита, яке я не сплачую, тоді, можливо, є логічним вимагати від мене оплати послуг та бланка.