PDA

Просмотр полной версии : Как узнать есть ли за мной штраф ( НЕ ГАИ) ?

Julia_Juli
20.11.2013, 20:16
Здравствуйте. Попалась я на курении. Составили протокол,назначили штраф, я готова была заплатить его (нарушила закон - значит отвечу), но денег с собой не было. Поэтому сказали прийти на след.день в отделение за квитанцией. Когда я пришла, этот же милиционер сказал, что штраф платить не нужно, будет просто предупреждение и мы попрощались. Я успокоилась. Но потом меня напугали друзья, мол, нужно было, чтоб он при мне порвал протокол, не факт что он не обманул... В общем, скажите пожалуйста, как проверить, нет ли на мне этого злосчастного штрафа?! куда пойти, к кому обратиться?.. родители не в курсе, а я с ними живу, уж очень не хотелось бы, чтоб в один прекрасный день пришел "счёт". да и слышала, что заграницу могут не выпускать. если есть какие-то неоплаченные штрафы. Спасибо всем, кто отпишется!!

zheny16
25.11.2013, 11:40
Відповідно до Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення МВС
. "Складені протягом доби протоколи про адміністративні правопорушення та протоколи про адміністративне затримання реєструються в журналі обліку матеріалів про адміністративні правопорушення та протоколів про адміністративне затримання"
Обрати внимание что "Матеріали про адміністративні правопорушення і протоколи про адміністративне затримання відповідно до журналу обліку матеріалів про адміністративні правопорушення та протоколів про адміністративне затримання підшиваються до справи за порядковими номерами і зберігаються в металевих сховищах у міськрайлінвідділах внутрішніх справ та місцевих органах державного пожежного нагляду за місцем прийняття рішення про накладення адміністративного стягнення."