PDA

Просмотр полной версии : Банк не хоче нормально відповідати на моє звернення.

Артурчик
07.06.2013, 11:51
Доброго дня.
Брав у банку кредит і згідно умов договору я доручив банку самостійно утримувати необхідну суму для погашення заборгованості щомісяця. Але коли прийшов останній місяць сплати суми коштів то банк з незрозумілих мені причин не утримав необхідні кошти та почав нараховувати відсотки на не сплачену суму. Я звернувся в банк з питанням чому не утримані кошти на що вони відповіли що необхідно це зробити самостійно і вже не таку суму яка зазначена в графіку погашення заборгованості а більшу з урахуванням відсотків. Я не погодився і написав заяву на начальника кредитного відділу. Розуміючи що це все затягнеться на деякий час і щоб сума не зростала я того ж дня самостійно заплатив необхідну суму з відсотками навіть трохи більше (з запасом, бо я точно знав скільки % вже було нараховано), але я хочу їх повернути та найбільше хочу довести їх протиправність. Я отримав відповідь, що банк погодився повернути тільки ті кошти які перевищили суму боргу с відсотками, тобто вони вважають що % нараховані правомірно але не обґрунтувати це. Цього разу я написав листа на головне управління банку у листі все роз'яснив як для дітей і попросив повернути кошти, але банк знову надав майже ту ж саму відповідь: ніякої чіткої відповіді, тільки те, що банк поверне ті копійки які я переплатив, а стосовно моїх питань щодо повернення суми відсотків нічого.

Підскажіть як вірно поступити щоб банк чітко надав відповіді на питання, а не воду лив та в подальшому довести їх провину та повернути кошти.
Дякую.

Евгений Савенко
07.06.2013, 12:16
Теперь только через суд + ваши документы нужно смотреть.

Артурчик
07.06.2013, 12:30
Дякую.
Якщо я через суд зобов'яжу надати відповідь то потім визнання факту порушення норм кредитного договору здійснюється через адмін суд чи господарський?

elegia_irina
07.06.2013, 12:35
вы сначала ваши договора почитайте. Очень вероятно, что последний платеж автоматом не делается.

Артурчик
07.06.2013, 14:04
Читал. Нет там ничего. Да и если бы было то думаю они бы написали об этом,а так мне воду льют, а по существу ничего.

Золотусик
20.10.2013, 20:05
Дякую.
Якщо я через суд зобов'яжу надати відповідь то потім визнання факту порушення норм кредитного договору здійснюється через адмін суд чи господарський?

При чем здесь административный суд? Суд общей юрисдикции - если Вы брали кредит как физлицо, хозяйственный - если как ФЛП или ЮЛ.

German7
10.01.2014, 14:01
Дякую.

смысла обязывать банк дать Вам ответ нет. Уж лучше сразу обращаться с иском о признании действий не законными и как результат возвращение лишне оплаченных денег.