PDA

Просмотр полной версии : Образцы исковых заявлений

Beris
21.07.2011, 11:04
Выкладываю в Приложении образцы заявлений в суд по семейным проблемам.

Дополнение:

Исковое заявление о расторжении брака (http://deminov.dp.ua/obrazcu-dokumentov/iskovoe-zayavlenie-o-rastorzhenii-braka)

Исковое заявление о взыскании алиментов на ребенка-инвалида и мамы ребенка-инвалида (http://deminov.dp.ua/grazhdanskoe-pravo-i-process/obrazets-iska-alimentu-rebenok-invalid)

Татьяна87
11.05.2012, 13:35
Большое спасибо

feraz
29.09.2012, 07:01
помогите с заявлениям об установлении материнства

Sella
28.12.2012, 09:37
Добрый день! Если можно, добавьте, пожалуйста, иск об определении места жительства ребенка. Спасибо

Sveta84
21.03.2013, 00:30
А есть бланк заявления в суд на взыскание задолженности по алиментам и начисления пени?

Юсти
21.03.2013, 00:35
А есть бланк заявления в суд на взыскание задолженности по алиментам и начисления пени?
Задолженность взыскивается в порядке исполнительного производства, а в суде можно ее обжаловать, но не взыскивать. Что касается пени, то ее нужно правильно рассчитывать и обосновать исковые требования, в каждой ситуации по разному. Обращайтесь к юристу, который поможет Вам подготовить документы в суд.

Sveta84
21.03.2013, 10:47
Дело в том, что мой бывший муж живет в Одессе, а я в Донецке, с государственным исполнителем, который ведет мое дело, я дозвонится не могу, а муж уже 2 года уклоняется от алиментов, исполнительная служба бездействует!

yuricon
21.03.2013, 10:51
Дело в том, что мой бывший муж живет в Одессе, а я в Донецке, с государственным исполнителем, который ведет мое дело, я дозвонится не могу, а муж уже 2 года уклоняется от алиментов, исполнительная служба бездействует!

Найдите адвоката в Одессе и пусть он там занимается Вашим вопросом.

SantaWoman
15.09.2013, 16:20
Спасибо за документы. Не пришлось идти к нотариусу, чтобы иск составить! :)

Юсти
15.09.2013, 17:18
Спасибо за документы. Не пришлось идти к нотариусу, чтобы иск составить! :)

Нотариусы не составляют иски)

Sofia_61
02.10.2013, 12:15
Нужно исковое по установлению совместного проживания (гражданский брак). Кто "ответчик"?

marysya
09.12.2013, 12:11
Добрый день! Я заявлена третьей стороной со стороны истца. Как написать заявление или ходатайство о том, чтобы не присутствовать на заседании суда?Я полностью поддерживаю сторону истца.

Ольга2010
10.01.2014, 18:34
Выкладываю в Приложении образцы заявлений в суд по семейным проблемам.
скажите, а такого образца как ЗАЯВА про відновлення виконання рішення суду про стягнення аліментів у Вас случайно не имеется? очень нужно плз...

карина25
15.01.2014, 13:17
здравствуйте, подскажите пожалуйста какие документы нужны на развод и какие заявления, если есть ребенок и нет общего имущества. Спасибо

Юсти
24.01.2014, 12:03
скажите, а такого образца как ЗАЯВА про відновлення виконання рішення суду про стягнення аліментів у Вас случайно не имеется? очень нужно плз...
Если уже есть решение суда, обратитесь в исполнительную службу с исполнительным листом и заявлением об открытии производства по делу, и будут взыскивать алименты, но за период пока исполнительное производство было закрыто задолженность по алиментам не образуется.

Юсти
24.01.2014, 12:16
здравствуйте, подскажите пожалуйста какие документы нужны на развод и какие заявления, если есть ребенок и нет общего имущества. Спасибо
Здравствуйте, Карина!
Расторжение брака возможно по двум основаниям - 1) по согласию супругов в судебном порядке (ст.109 СКУ) Нужны заявления о расторжении брака супругов, договор о воспитании ребенка и его материальном содержании, нотариально заверенный, квитанция об оплате судебного сбора, и все это в порядке особого производства.
2) без согласия другого супруга, - нужен иск в суд, квитанция об уплате судебного сбора, иные письменные доказательства, которые Вы считаете нужным предоставить суду, в обоснование своих требований.

Стаття 109 СКУ Розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною заявою подружжя, яке має дітей
1. Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.
2. Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений. У разі невиконання цього договору аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.
3. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.
4. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви. До закінчення цього строку дружина і чоловік мають право відкликати заяву про розірвання шлюбу.

Стаття 110. Право на пред'явлення позову про розірвання шлюбу
1. Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.

Vladko
31.03.2014, 13:17
Может кто поделиться договором на опеку (содержание) ребенка при разводе двух супругов, и наличии маленького ребенка.

Юсти
31.03.2014, 21:18
Опека не устанавливается при разводе супругов, что касается алиментного договора по ст. 189 СКУ - обратитесь к нотариусу или к юристу, для начала, услуги и того и другого платные.

fovt
12.04.2014, 17:35
Помогите составить исковое заявление о взыскании алиментов на ребенка и содержании жены. Услуги адвоката для меня дорого. Могу за помощь заплатить чисто символически.
В городе где прописана не живу, мы с ребенком, ему 1,3г., живем отдельно от мужа.
Как быть, где брать справку под номером 3) Довідка з житлово-експлуатаційних органів (органів місцевого самоврядування) про знаходження дитини на утриманні Позивача.
Справки о размере заработка мужа у меня нет. Есть его идентификационный код из договора к\п дома. Как это указать в заявлении?
Указывать з\п мужа в "чистом виде"?
Какие еще необходимы документы или поправки в заявлении указанном ниже? Составлено заявление процессуально верно?

Позовна заява про стягнення аліментів на дитину і утримання дружини

До міськрайонного суду

_________________області

Позивач: Котова Світлана Іванівна,

1988 року народження, яка проживає за адресою:

вул. Дзержинського, буд. 5, кв. 144, м. ______________

______________ обл., поштовий індекс _____

Відповідач: Котов Віктор Григорович,

1985 року народження, уродженець м. ______________ ______________обл., який проживає за адресою:

вул. Миру, буд. 43, кв. 1, м. ______________

______________обл., поштовий індекс _____, і працює

слюсарем у ВАТ "Імпульс"

Позовна заява про стягнення аліментів на дитину і утримання дружини

5 січня 2011 року я уклала шлюб з Котовим Віктором Григоровичем, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану ______________ міського управління юстиції.

Від шлюбу ми маємо сина - Котова Віталія Вікторовича, 15 листопада 2012 року народження, який проживає разом зі мною і перебуває на моєму утриманні.

В даний час я знаходжуся у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років і у відповідності з ч. 2 ст. 84 Сімейного кодексу України маю право на утримання від чоловіка.

Він може надавати мені матеріальну допомогу, оскільки працює у відкритому акціонерному товаристві „Імпульс”, де отримує заробітну плату в сумі 4000 гр. на місяць.

Аліменти відповідач нікому не платить.

На підставі вищенаведеного, керуючись ч. 1 ст. 79, ч. 1 ст. 80, ч. 2, 4 ст. 84, ст. 180, ч. 3 ст. 181, ст. 182, ч. 1ст. 183, ч. 1 ст. 191 Сімейного кодексу України та п. 1 ч. 1 ст. 367 Цивільного процесуального кодексу України

прошу:

1. Присудити кошти на аліменти дитини та стягувати їх з Котова Віктора Григоровича, 1985 року народження, уродженця і жителя м. ______________ ______________ області на мою користь на утримання сина Котова Віталія Вікторовича, 15 листопада 2012 року народження, у розмірі 1/4 частки від заробітку Відповідача щомісячно, починаючи із дня пред’явлення цього позову і до повноліття дитини.

2. Щомісячно утримувати з Відповідача кошти на моє утримання у розмірі 1/4 частки з усіх видів його заробітку щомісяця, починаючи стягувати від дня подання позовної заяви до суду і до досягнення нашим сином Котовим Віталієм Вікторовичем, 15 листопада 2012 року народження, трьох років чи до зміни матеріального стану сторін.

3. Допустити негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць.

Додатки:
1) Свідоцтво про шлюб.
2) Свідоцтво про народження дитини.
3) Довідка з житлово-експлуатаційних органів (органів місцевого
самоврядування) про знаходження дитини на утриманні Позивача.
4) Довідка (при можливості) про розмір заробітку (доходу) Відповідача.
5) Копія позовної заяви.

"____"__________200__р. _____________Котова С.І.