PDA

Просмотр полной версии : Не выплата з/п ст. 175 УК

Жданов
21.03.2009, 15:39
Доброе время суток уважаемые форумчани!
Расскажу о ситуации: на предприятии провели проверку пенсионный фонд, обнаружили задолженность по з/п примерно 36-37 тыс. грн. Пенсионный фонд составил акт и передал данные в прокуратуру. Теперь как я понимаю должны возбуждать уголовное дело по ст. 175 УК, сумма ведь не маленькая. Откуда эта задолженность, все просто, предприятие большое и многие сотрудники не приходили за з/п (бывает и такое) и за 3-4 года собралась такая задолженность. В ст. 175 УК в ч. 3 указано:

3. Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати громадянам.

Как можно теперь избежать уголовной ответственности? Сотрудников которым не выплатили з/п сейчас уже найти не реально, хотя ксероксы паспорта остались, в них конечно указана место прописки, а не фактического места жительства, может отправить, письма всем сотрудникам с просьбой прети за своей з/п если это, конечно что то даст? Или просто подделать ведомости, с подписями сотрудников? Если у кого то будут идеи буду рад их выслушать!

OlegSanu4
21.03.2009, 20:15
[QUOTE=Жданов;86594]Доброе время суток уважаемые форумчани!
Вечір добрий, Жданов!:ab19

Расскажу о ситуации: на предприятии провели проверку пенсионный фонд, обнаружили задолженность по з/п примерно 36-37 тыс. грн. Пенсионный фонд составил акт и передал данные в прокуратуру. Теперь как я понимаю должны возбуждать уголовное дело по ст. 175 УК, сумма ведь не маленькая.
Давайте розберемо вказане питання у відповідності до ознак складу злочину.
Об"єктом злочину є конституційне право на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом, і на своєчасне її отримання. (Додатково дивись ст. 43КУ та ст. 21 ЗУ "Про оплату праці").
Об"єктивна сторона складу цього злочину виражається у безпідставній невиплаті заробітної плати громадянам більше одного місяця.
Безпідставною невиплата вважається тоді, коли вона має місце, незважаючи на наявність законних підстав для виплати заробітної плати громадянам. Не буде складу цього злочину якщо невиплата зумовлена об"єктивними причинами (неповним бюджетним фінансуванням, відсутність для виплат коштів на р\р підприємства).
Відповідно до ст. 4 ЗУ "Про оплату праці" Стаття 4. Джерела коштів на оплату праці
Джерелом коштів на оплату праці працівників госпрозрахункових підприємств є частина доходу та інші кошти, одержані внаслідок їх господарської діяльності.
Для установ і організацій, що фінансуються з бюджету, - це кошти, які виділяються з відповідних бюджетів, а також частина доходу, одержаного внаслідок господарської діяльності та з інших джерел.
Об'єднання громадян оплачують працю найманих працівників з коштів, які формуються згідно з їх статутами.
Ваше підприємства якої організаційно - правової форми?
Суб"єкт злочину зрозуміло - спеціальний.
Суб"єктивна сторона - прямий умисел.

Откуда эта задолженность, все просто, предприятие большое и многие сотрудники не приходили за з/п (бывает и такое) и за 3-4 года собралась такая задолженность.
Не зрозуміло, поясніть?
Оплата праці на Вашому підприємстві врегульовано колективним договором, які там умови оплати?

В ст. 175 УК в ч. 3 указано:
3. Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати громадянам.
Виплата з\п до прийняття рішення про притянгення до КВ звільняє від відповідальності.

Как можно теперь избежать уголовной ответственности? Сотрудников которым не выплатили з/п сейчас уже найти не реально, хотя ксероксы паспорта остались, в них конечно указана место прописки, а не фактического места жительства, может отправить, письма всем сотрудникам с просьбой прети за своей з/п если это, конечно что то даст?
Обов"язковою ознакою вказаного складу злочину є потерпіла сторона, тобто громадянин яким має виплачуватися з\п, у Вас відповідно до ст. 35 ЗУ "Про оплату праці" громадяни до відповідних органів не звертиалися, отже і претензії до підприємства відсутні.

Или просто подделать ведомости, с подписями сотрудников? Если у кого то будут идеи буду рад их выслушать!
Підробити підписи - ідея ризикована, так як якщо будуть опитані громадяни, та буде встановлено, що вони не підписували, думаю підприємству зайва стаття не потрібна.

Враховуючи вищевикладене вважаю, що КС не може бути порушена, по нижченаступним обставинам:
1. Відсутня потерпіла сторона;
2. Умисел доказати в даному випадку вкрай тяжко;
3. ч. 3 ст. 175 КК.

Жданов
22.03.2009, 01:01
Спасибо большое, за Ваш скорый ответ!

[QUOTE]
Не зрозуміло, поясніть?
Оплата праці на Вашому підприємстві врегульовано колективним договором, які там умови оплати?

Каждый месяц новые сотрудники, кто то увольняется постоянно, некоторые отработав 3,4,5,6 дней, а з/п все равно начисляют, потом за з/п не приходят, вот и задолженность.
Да, кол. договор у нас есть, что там написано по этому поводу я сейчас не помню.

YuRiS
22.03.2009, 01:31
Что-то не верится, что работники так просто не приходили за зарплатой, да ещё й на такую суму набежало!:confused:
Как я понимаю, в то время когда возникла задолженноть, на предприятии были определённые трудности с выплатами, может и уволились потому...
Поэтому прокурор будет прежде всего рассматривать состав преступления изучая картину от времени возниконовения долга , а не только по сегодняшнему дню, когда уже невозможно найти людей!
А учитывая, что эту статью прилепить легко (не думаю, что с момента возникновения долга руководство не тратило денежные средства на другие нужды), е сть все шансы на судимость!

Ну а если, действительно, как Вы говорите, людишки разбежались и пропали, то администрации нужно было бы произвести хоть какие-то действия, свидетельствующие о намерении выплатить задолженность (отправить письма, выехать по адресам с составлением актов, перечислить на счёт и др.). Иначе бездействие можно положить в основу умысла...

YuRiS
22.03.2009, 01:36
Каждый месяц новые сотрудники, кто то увольняется постоянно, некоторые отработав 3,4,5,6 дней, а з/п все равно начисляют, потом за з/п не приходят, вот и задолженность.
Да, кол. договор у нас есть, что там написано по этому поводу я сейчас не помню.

Да и 3 вариант возможен: если задолженность не более чем за один месяц, тогда и 175 нету!!!

Р_А_М_З_Е_С
22.03.2009, 09:15
Обов"язковою ознакою вказаного складу злочину є потерпіла сторона, тобто громадянин яким має виплачуватися з\п,

Несомненно это так.

у Вас відповідно до ст. 35 ЗУ "Про оплату праці" громадяни до відповідних органів не звертиалися, отже і претензії до підприємства відсутні.

Притензии отсутствуют, но это не говорит о том, что уголовное дело возбудить не получится!

УПК

Стаття 4. Обов'язок порушити кримінальну справу і розкрити злочин
Суд, прокурор, слідчий і орган дізнання зобов'язані в межах своєї компетенції порушити кримінальну справу в кожному випадку виявлення ознак злочину, вжити всіх передбачених законом заходів до встановлення події злочину, осіб, винних у вчиненні злочину, і до їх покарання.

В нашем случае, есть письмо пенсионного фонда о совершении преступления, соответсовенно, прокуратуре стало известно о нем извесно и исходя из ст. 4 УПК, после проведения проверки они обязаны возбудить уголовное дело! Кроме того, 175 УК не является статьей, которая возбуждается не иначе, как по заявлению потерпевшего (ст. 27 УПК)!

Враховуючи вищевикладене вважаю, що КС не може бути порушена, по нижченаступним обставинам:

Не согласен! Потерпевшие существуют, более того известны их имена и адреса и паспортные данные - найти их дело техники! Так же считаю, что и пенсионный фонд в нашем случае тоже потерпевшая сторона, так как в резулятате невыплаты зар-плат работникам предприятия, пенсионный фонд тоже не дополучил соответствующих выплат. Я имею введу 2% отчислений в ПФ из зар-платы.

А мне кажеться, что это совсем не сложно. Факт трудоустроества был, предприятие платежеспособное, зар-плату платить могло - но этого не сделало! Не думаю, что можно в этом случае говорить о том, что это случилось нечаяно - никто не поверит!

3. ч. 3 ст. 175 КК.

Это панацея для предприятия!

Мое мнение: предприятию сейчас нужно делать все, что бы найти людей которым они должны зар-плату и выплатить ее в полном объеме, а кроме того, осуществить все обязательные из этой зар-платы изчесления (ПФ, соцстрах, и т.д.). На крайний случай, отправить денежные переводы по адресам прописки и контролировать, что бы их получили!!!

OlegSanu4
22.03.2009, 11:09
[QUOTE=Р_А_М_З_Е_С;86844]Не согласен! Потерпевшие существуют, более того известны их имена и адреса и паспортные данные - найти их дело техники! Так же считаю, что и пенсионный фонд в нашем случае тоже потерпевшая сторона, так как в резулятате невыплаты зар-плат работникам предприятия, пенсионный фонд тоже не дополучил соответствующих выплат. Я имею введу 2% отчислений в ПФ из зар-платы.
Потерпіла сторона - основа вказаного злочину, так як об"єктом ст. 175 КК є Конституційне право на заробітну плату громадянину який перебуває в трудових відносинах з роботодавцем, справа може бути порушена не тільки відповідно до ст. 4 КПК, а й ст. 94, 97 КПК, в нашому випадку я вважаю, що приводів та підстав які б ВКАЗУВАЛИ саме на ознаки злочину ст. 175 не має!
Більш того, якщо не було відрахувань до ПФ України, то вибачте це уже ознаки іншого злочину, який передбачає не надходження коштів до державного бюджету, ст. 212 КК наприклад!

предприятие платежеспособное, зар-плату платить могло - но этого не сделало!
Це дуже сумнівне питання, яке якщо не встановлено в акті ПФ, то ДОКАЖІТЬ, що підприємство було платоспроможне!

Мое мнение: предприятию сейчас нужно делать все, что бы найти людей которым они должны зар-плату и выплатить ее в полном объеме, а кроме того, осуществить все обязательные из этой зар-платы изчесления (ПФ, соцстрах, и т.д.). На крайний случай, отправить денежные переводы по адресам прописки и контролировать, что бы их получили!!!
Думаю достатньо відправити листи задніми числами громадянам, які як сказав уже Жданов не бажали отримувати заробітну плату на підприємтсві, а це свідчить про відсутність умислу зі сторони керівника підприємства.

Жданов
22.03.2009, 13:26
Друзья мои, спасибо, что не остались равнодушными к мое проблеме!!!

[QUOTE]
Думаю достатньо відправити листи задніми числами громадянам, які як сказав уже Жданов не бажали отримувати заробітну плату на підприємтсві, а це свідчить про відсутність умислу зі сторони керівника підприємства.
А как можно задними числами отправить письма?

OlegSanu4
22.03.2009, 13:35
[QUOTE=Жданов;86919]
А как можно задними числами отправить письма?
Мої знайомі це роблять шляхом реєстрації задніми числами, відправляють відповідно через свою канцелярію, а коли буде доставлений (і чи буде доставлений взагалі) лист, це уже не їх проблеми :D

Р_А_М_З_Е_С
22.03.2009, 23:38
Потерпіла сторона - основа вказаного злочину, так як об"єктом ст. 175 КК є Конституційне право на заробітну плату громадянину який перебуває в трудових відносинах з роботодавцем, справа може бути порушена не тільки відповідно до ст. 4 КПК, а й ст. 94, 97 КПК, в нашому випадку я вважаю, що приводів та підстав які б ВКАЗУВАЛИ саме на ознаки злочину ст. 175 не має!
Більш того, якщо не було відрахувань до ПФ України, то вибачте це уже ознаки іншого злочину, який передбачає не надходження коштів до державного бюджету, ст. 212 КК наприклад!

Хорошо уважаемый Грек, мне Ваша позиция ясна. Я с ней не согласен и в связи с этим у меня вопрос!

Если во время проверки прокуратура обнаружет факт невыплаты предприятием зар-платы за 3 месяца - она не возбудит дело, только по тому, что не будет иметь заявления потерпевшего???

YuRiS
23.03.2009, 00:00
РАМЗЕС правий!

Щодо:

Це дуже сумнівне питання, яке якщо не встановлено в акті ПФ, то ДОКАЖІТЬ, що підприємство було платоспроможне!

Зовсім не сумнівне питання, як показує прокурорська практика! Підприємству фактично потрібно припинити свою діяльність, але виплатити зарплату!!! Думаєте вони нічого не купували...???

Р_А_М_З_Е_С
23.03.2009, 08:31
РАМЗЕС правий!
Зовсім не сумнівне питання, як показує прокурорська практика! Підприємству фактично потрібно припинити свою діяльність, але виплатити зарплату!!! Думаєте вони нічого не купували...???

Именно! А делается это так - бирутся бухгалтерская документация за период, когда не выплачивалась ЗП и проверятся приход и уход средств на предприятии! Так как ЗП являеться первоочередным платежем (согласно КЗоТ), и небыла выплочена - получаем умысел! Ведь я, как работник получаю ЗП в определенный срок и не обязан ходить и выпрашивать ее у работодателя. А если я за ней не пришел - то она должна находиться в кассе до момента моего появления (что должно быть отражено в бухгалтерских бумагах)!!!

YuRiS
23.03.2009, 10:15
Именно! А делается это так - бирутся бухгалтерская документация за период, когда не выплачивалась ЗП и проверятся приход и уход средств на предприятии! Так как ЗП являеться первоочередным платежем (согласно КЗоТ), и небыла выплочена - получаем умысел! Ведь я, как работник получаю ЗП в определенный срок и не обязан ходить и выпрашивать ее у работодателя. А если я за ней не пришел - то она должна находиться в кассе до момента моего появления (что должно быть отражено в бухгалтерских бумагах)!!!

Совершенно верно. Без вариантов!!!

Пино4ет
23.03.2009, 16:59
Как следует из практики, по крайней мере в Харьковской области, прокуратура возбуждает ст.175 УК Украины как только предприятие вместо того, чтобы выплатить з\п, закупает что-либо иное (расходные материалы, ГСМ, продукцию и т.д.) Кроме того, частенько там еще присутствует и ст.366 УК, т.к. руководители предприятий подают ведомости в райдминистрацию, где "забывают" указать, что у них есть задолженность по з\п. Причем заявления работника и не нужно, прокуратура в конце отчетного периода в порядке общего надзора истребует такие ведомости из администрации, а потом уже "штормит" предприятие. В Харьковской области почти все директора бывших колхозов чуть ли не по две судимости уже по ст.175 УК Украины имеют.

OlegSanu4
23.03.2009, 19:17
[QUOTE=Р_А_М_З_Е_С;87152]Хорошо уважаемый Грек, мне Ваша позиция ясна. Я с ней не согласен и в связи с этим у меня вопрос!

Если во время проверки прокуратура обнаружет факт невыплаты предприятием зар-платы за 3 месяца - она не возбудит дело, только по тому, что не будет иметь заявления потерпевшего???

Шановний Рамзес, Ви працювали в органах прокуратури і дуже сумніваюся, що ситуацію яка була описана вище Ви не практикували....
Отже, якщо у моїх словах Ви, шановні колеги вбачаєте сумнів, то сьогодні задля тлумачення вказаної ситуації та і власне ст. 175 КК в цілому я звернувся до мого знайомого в прокуратуру області, він пояснив наступне, дуже коротко:
"Ст. 175 КК України може бути порушена тільки при наявності звернення особи якої були порушені конституційні права на заробітну плату, в разі звернення в прокуратуру органів державної влади та органів місцевого самоврядування, до компетенції яких належить контроль за справлянням та законним нарахуванням заробітної плати, в тому числі і відрахування до бюджету, це розцінюється як інша кваліфікація злочину, а саме: ст. відмивання коштів одерж. злочинним шляхом, ст. 212-1, 212, 366, 364, 367КК України.
Ось так шановні колеги!

OlegSanu4
23.03.2009, 19:33
[QUOTE=Р_А_М_З_Е_С;87247]Именно! А делается это так - бирутся бухгалтерская документация за период, когда не выплачивалась ЗП и проверятся приход и уход средств на предприятии!
На практиці це виглядає як ініціювання позапланової виїздної перевірки, яка доречі ще повинна встновити факт порушення, в нашому випадку акту ПФ ой як мало...

Так как ЗП являеться первоочередным платежем (согласно КЗоТ), и небыла выплочена - получаем умысел! Ведь я, как работник получаю ЗП в определенный срок и не обязан ходить и выпрашивать ее у работодателя.
Будь-ласка Ваша з\п на підприємстві приходьте забирайте, але громадяни як вище пояснив Жданов відмовилися від своєї з\п - який тут умисел?

А если я за ней не пришел - то она должна находиться в кассе до момента моего появления (что должно быть отражено в бухгалтерских бумагах)!!!
А вона і находился в касі, от тільки проблема за нею ніхто не приходив, який тут умисел?

OlegSanu4
23.03.2009, 19:37
[QUOTE=YuRiS;87169]
Зовсім не сумнівне питання, як показує прокурорська практика!
Можна ознайомитися з прокурорською практикою якою Ви керувалися?

Підприємству фактично потрібно припинити свою діяльність, але виплатити зарплату!!!
Ознайомтесь будь-ласка з об"єктивною стороною вказаного злочину!

Пино4ет
23.03.2009, 22:49
[QUOTE]

Шановний Рамзес, Ви працювали в органах прокуратури і дуже сумніваюся, що ситуацію яка була описана вище Ви не практикували....
Отже, якщо у моїх словах Ви, шановні колеги вбачаєте сумнів, то сьогодні задля тлумачення вказаної ситуації та і власне ст. 175 КК в цілому я звернувся до мого знайомого в прокуратуру області, він пояснив наступне, дуже коротко:
"Ст. 175 КК України може бути порушена тільки при наявності звернення особи якої були порушені конституційні права на заробітну плату, в разі звернення в прокуратуру органів державної влади та органів місцевого самоврядування, до компетенції яких належить контроль за справлянням та законним нарахуванням заробітної плати, в тому числі і відрахування до бюджету, це розцінюється як інша кваліфікація злочину, а саме: ст. відмивання коштів одерж. злочинним шляхом, ст. 212-1, 212, 366, 364, 367КК України.
Ось так шановні колеги!

Нет, я всегда знал, что у прокуратуры свой УПК. Видать в УПК (редакция прокурорского областника, знакомого Грека) исключен п.5 ч.1.ст.94? Или ст.175 УК стал уже делом частного обвинения? :D

Р_А_М_З_Е_С
24.03.2009, 00:05

Практиковал! В основном 175 возбуждалась по рапорту одного из помощников после проведения общенадзорной проверки, а потерпевшие находились позже в процессе!

Отже, якщо у моїх словах Ви, шановні колеги вбачаєте сумнів, то сьогодні задля тлумачення вказаної ситуації та і власне ст. 175 КК в цілому я звернувся до мого знайомого в прокуратуру області,

При всем к Вам уважении - с каких это пор помощники прокуроров стали толковать УК??? Всем свойственно ошибаться - и Ваш друг ошибся!

він пояснив наступне, дуже коротко:
"Ст. 175 КК України може бути порушена тільки при наявності звернення особи якої були порушені конституційні права на заробітну плату,

Рекомендую тчательно почитать Вашему другу ст.ст. 4, 6, 27, 94-97 УПК Украины!!!

YuRiS
24.03.2009, 11:42
[QUOTE]
Можна ознайомитися з прокурорською практикою якою Ви керувалися?

Якщо Ви найдете доступ до кримінальних справ, порушених у 2001-2005 роках прокуратурою района та прокуратурою міста та розглянутих судом, можете ознайомлюватись скільки захочете! Повірте з моєю допомогою отримали судимість декілька керівників підприємств (не меньше 20 і нажаль у багатьох випадках керівники чогось зайвого собі не дозволяли)! А розповідати Вам по кожній справі окремо немає сенсу, вони майже всі однакові!
Я розумію Вашу теоретичну позицію "Grek", але повірте, на практиці все не зовсім так, і Ви напевно це знаєте!
На сьогоднішній день я захищаю інтереси вже іншої сторони і повірте, найкращого випадку, ніж погашення заборгованості до винесення постанови про притягнення у якості обвинуваченого я не зустрічав!
Невиплату заробітної плати, та ще й на протязі такого строку, як зазначено у пості, та ще й з поважних причин, та ще й у зв'язку з не знайденням кількох десятків людей та ще й з невжиттям заходів до такого погашення та повідомлення колишніх працівників..... по вашому можна довести?????? Звісно ми не знаємо у подробицях всі матеріали... але все ж, погодьтесь, це здається казковим!!:rolleyes:

І з усією повагою до Вас, шановний Grek, повірте я знаю обєктивну сторону даного злочину!
Але у нашому випадку головне - суб'єктивна сторона, а саме вина керівника, яка підтверджується дуже просто -1."відповідно до законодавства при наявності заборгованості по заробітній платі першочергові витрати підприємства - це її погашення, після сплати податків звісно (а це їм майже неможливо зробити бо потрібно реалізовувати головну мету підприємництва - заробляти кошти!!!" 2. невжиття заходів (що має місце в нашому випадку) до її виплати (наявність у касі, переведення на картки, повідомлення працівників
От і доказуйте, що керівник не мав змоги керувати підприємством без укладення договорів з конрагентами, без витрат на господарські потреби (бумага, канцелярські знаряддя, оплата оренди тощо, не кажучи вже про те, що багато директорів купують і авто, ксерокси, роблять ремонти тощо (тут взагалі без варіантів)!

А щодо заяв прцівників, то їх на стадії порушення кримінальної справи не потрібно! Достатньо матеріалів первірки, чи то ПФУ, чи то прокурорської, чи навіть міліцейської! Відсутність таких заяв, а точніше самих потерпілих, просто не дасть змоги довести справу до суду!!! Ч я не правий???

Але це не говорить про безперспективність захисту, кожен випадок невиплати з/п потрібно розглядати окремо!!!

Р_А_М_З_Е_С
24.03.2009, 12:22

Объективная сторона: безосновательная невыплата ЗП, степендии, пенсии, или других установленных законом выплат больше чем за один месяц!!!

И что Вы этим хотели сказать??? Что в нашем случае она отсутствует??? :(

YuRiS
24.03.2009, 13:26
Додам лише на захист Вашої позиції, Grek, що факт непроведення прокуратурою перевірки (в т.ч. невідібрання пояснень від потерпілих) та порушення справи лише по матеріалах інших органів, можна використовувати при оскарженні постанови про порушення кримінальної справи!

OlegSanu4
24.03.2009, 19:03
[QUOTE=Пино4ет;87618]Нет, я всегда знал, что у прокуратуры свой УПК. Видать в УПК (редакция прокурорского областника, знакомого Грека) исключен п.5 ч.1.ст.94? Или ст.175 УК стал уже делом частного обвинения? :D
Дотепно, особливо в частині окремого КПК для кожної області, навіть дуже:D
Ні, шановний Піночет, ст. 175 КК не являється справою приватного обвинувачення, але повірте на практиці для окремо взятих місцевих чиновників КПК є офіційним документом, на який ......... хотіли, у нас наприклад, це Голова Апеляційного суду та Голова СБУ в області, їх дії як такі які суперечать КПК, кому цікаво будь-ласка, висвітлю....

OlegSanu4
24.03.2009, 19:13
[QUOTE=Р_А_М_З_Е_С;87869]Объективная сторона: безосновательная невыплата ЗП, степендии, пенсии, или других установленных законом выплат больше чем за один месяц!!!

И что Вы этим хотели сказать??? Что в нашем случае она отсутствует??? :(
Рамзес дайте будь-ласка відповідь на пост №16.

OlegSanu4
24.03.2009, 19:17
[QUOTE=YuRiS;87834]
А щодо заяв прцівників, то їх на стадії порушення кримінальної справи не потрібно! Достатньо матеріалів первірки, чи то ПФУ, чи то прокурорської, чи навіть міліцейської! Відсутність таких заяв, а точніше самих потерпілих, просто не дасть змоги довести справу до суду!!! Ч я не правий???
Так Ви праві в повному обсязі, якщо і буде порушена КС то тільки для того щоб в переспективі її закрити:D

Р_А_М_З_Е_С
24.03.2009, 19:32
На практиці це виглядає як ініціювання позапланової виїздної перевірки, яка доречі ще повинна встновити факт порушення, в нашому випадку акту ПФ ой як мало...

Прокуратура проводит проверки на основании ст.ст. 8, 20 ЗУ "О прокуратуре" - основание: акт ПФ! Направлений на проверку не требуются!

Будь-ласка Ваша з\п на підприємстві приходьте забирайте, але громадяни як вище пояснив Жданов відмовилися від своєї з\п - який тут умисел?

А вот здесь, для того, что бы предприятию спрыгнуть с 175 УК - необходимо показать документы, которые подтверждают наличие ЗП в кассе именно для выплаты работникам (зарплатные ведомости). И кроме этого, документы, которые подтверждают попытки заплатить ЗП!

А вона і находился в касі, от тільки проблема за нею ніхто не приходив, який тут умисел?

А работники знают о том, что их ЗП ждет???

Пино4ет
24.03.2009, 19:32
[QUOTE]
Дотепно, особливо в частині окремого КПК для кожної області, навіть дуже:D
Ні, шановний Піночет, ст. 175 КК не являється справою приватного обвинувачення, але повірте на практиці для окремо взятих місцевих чиновників КПК є офіційним документом, на який ......... хотіли, у нас наприклад, це Голова Апеляційного суду та Голова СБУ в області, їх дії як такі які суперечать КПК, кому цікаво будь-ласка, висвітлю....
Вы меня не удивили, к сожалению. Служивый народ, мягко говоря, охренел. Жду-не дождусь нового УПК, но прекрасно понимаю, что и после его принятия выполнение уголовно-процессуальных норм будет саботироваться. А по поводу конкретных нарушений недавно наткнулся на интересный сайт http://kat.in.ua/.

Приколист
21.07.2009, 14:40
[QUOTE]

3. ч. 3 ст. 175 КК.

Навпаки, справа буде порушена:
1. Потерпіла сторона знайдеться під час проведення перевірки. Оскільки працівники вже на підприємстві не працюють, а зайві кошти (в даному випадку взагалі зароблені працею) нікому ще не заважали, то колишні працівники дадуть повні розклади під директора.
2. Умисел доказується дуже просто: допитуються працівники, перед якими виникла заборгованість, які детально розкажуть про обставини виникнення заборгованості, причини її своєчасної невиплати, тощо; проводиться судово-бухгалтерська експертиза по вилучених фінансово-господарських документах за період виникнення заборгованості, яка і скаже про те, чи мало підприємство реальну можливість виплатити заробітну плату (чи мались на розрахункових рахунках підприємства кошти, на які цілі вони використовувались, тощо)
3. Ч.3 ст. 175 КК України діє лише втому випадку, коли винна особа до предявлення їй обвинувачення по справі встигла погасити наявну заборгованість, а як я зрозумів, то директор нікого з цих працівників знайти не може.

Приколист
21.07.2009, 14:45
В Харьковской области почти все директора бывших колхозов чуть ли не по две судимости уже по ст.175 УК Украины имеют.

В Николаевской тоже !!!

alexkkbk
05.11.2009, 15:36
Прокуратура г. Киева занимается отписками, не хотят организовать даже проверку!
Решение суда на руках.
Исполнительная говорит что на фирме ничего нет.
Все основные средства были выведены еще летом 2008 г.
Помогите привлечь к уголовной ответственности по ст 175 работодателя за невыплату зарплаты.

Publius
06.11.2009, 10:51
Прокуратура г. Киева занимается отписками, не хотят организовать даже проверку!
Решение суда на руках.
Исполнительная говорит что на фирме ничего нет.
Все основные средства были выведены еще летом 2008 г.
Помогите привлечь к уголовной ответственности по ст 175 работодателя за невыплату зарплаты.

А Вы формально обращались в прокуратуру с заявлением о совершении этого преступления?

Р_А_М_З_Е_С
07.11.2009, 00:06
А Вы формально обращались в прокуратуру с заявлением о совершении этого преступления?

Да, товарищ обращался, и ответ получил со ссылкой на ст. 7 ЗУ "Об обращении граждан". И именно это, товарищ счел отпиской! На этом все и закончилось. Знали бы Вы, что он там нагородил!

Publius
09.11.2009, 10:55
Да, товарищ обращался, и ответ получил со ссылкой на ст. 7 ЗУ "Об обращении граждан". И именно это, товарищ счел отпиской! На этом все и закончилось. Знали бы Вы, что он там нагородил!

Знать не знаю, но предположить могу :). Потому и спрашивал, обращался ли товарищ именно с заявлением о совершении преступления.