PDA

Просмотр полной версии : любительское рыболовство, оренда водоемов

Харьковчанка
21.01.2009, 18:49
Юристы!!! Помогите!!! Очень нужно постановление КМУ №1042/93.
Киньте ссылочку, плиз:)

Харьковчанка
22.01.2009, 19:52
И на том спасибо.
А может все таки у кого-то есть документ?

анатвалий
22.01.2009, 21:47
Юристы!!! Помогите!!! Очень нужно постановление КМУ №1042/93.
Киньте ссылочку, плиз:)

Уточните номер. В базе нет такого.

Харьковчанка
23.01.2009, 12:46
Номер правильный. Я пользуюсь только интернетом, а может у кого-то более полная база документов есть - поделитесь, плиз.

Эта постанова упоминается в листе Держком по водному господарству от 18.01.2006 №Л/205.

Это из статьи в инете:
"...Один чоловік (він не захотів назвати своє ім'я) навіть навів своєрідний прейскурант "риболовлі по-орданівському": за те, щоб розміститися біля ставка з вудкою, необхідно "відстьобнути" 30 грн, кожен кілограм пійманої риби коштує 15 грн. Дороге виходить задоволення! Та ще й із порушенням чинного законодавства, зокрема, постанови Кабінету Міністрів України №1042/93, в якій зазначено, що орендарі не мають права забороняти любительське рибальство на водоймі, яку орендують, а також встановлювати та стягувати плату з рибалок-любителів. Подібні дії кваліфікуються чинним законодавством як здирництво і караються в рамках Карного кодексу України..."

подробнее здесь http://www.zorya.poltava.ua/index.php?rozd=&nomst=933
и это все, что есть в инете.

анатвалий
23.01.2009, 18:23
Номер правильный. Я пользуюсь только интернетом, а может у кого-то более полная база документов есть - поделитесь, плиз.

Эта постанова упоминается в листе Держком по водному господарству от 18.01.2006 №Л/205.

Это из статьи в инете:
"...Один чоловік (він не захотів назвати своє ім'я) навіть навів своєрідний прейскурант "риболовлі по-орданівському": за те, щоб розміститися біля ставка з вудкою, необхідно "відстьобнути" 30 грн, кожен кілограм пійманої риби коштує 15 грн. Дороге виходить задоволення! Та ще й із порушенням чинного законодавства, зокрема, постанови Кабінету Міністрів України №1042/93, в якій зазначено, що орендарі не мають права забороняти любительське рибальство на водоймі, яку орендують, а також встановлювати та стягувати плату з рибалок-любителів. Подібні дії кваліфікуються чинним законодавством як здирництво і караються в рамках Карного кодексу України..."

подробнее здесь http://www.zorya.poltava.ua/index.php?rozd=&nomst=933
и это все, что есть в инете.
СМІ це не законодавчі органи. Це можливо "балачки"
із серіі..
у базі нема такого органу як "Держком по водному господарству"
В чем проблема? Якщо Вам невідомо нормативний док. заявляйте клопотання про надання обвинувачем цього документу.
Напевне, це "развод" якийсь.

Харьковчанка
23.01.2009, 19:50
СМІ це не законодавчі органи. Це можливо "балачки"
із серіі..
у базі нема такого органу як "Держком по водному господарству"
В чем проблема? Якщо Вам невідомо нормативний док. заявляйте клопотання про надання обвинувачем цього документу.
Напевне, це "развод" якийсь.

Я не буду сканировать само письмо Державного комитету по водному господарству.

на сайте рады такой орган как Держком по водоресурсам имеется, только вот самого этого приказа нет.

Я вообще-то не указывала зачем он мне. ---- нужен и все.

Моя просьба не состояла в том, чтобы разъяснить какие у нас в стране законодательные органы имеются, или разъяснить некоторые вопросы практического применения норм уголовно-процессуального кодекса.

ПРОСТО ПОМОГИТЕ НАЙТИ ДОКУМЕНТ!