Оформлення витягу з ЄДРПОУ, а також довідки та виписки з Єдиного державного реєстру в Києві за 150 грн від компанії "Наказ" - зручно, швидко, з доставкою до вашого офісу!

Замовити витяг, виписку чи довідку з ЄДРПОУ можна за телефонами:
  • (044) 360-16-48
  • (063) 235-08-72

Також можливо замовити по email:
office@nakaz.com.ua

Або на нашому сайті, за допомогою форми онлайн-замовлення:
http://nakaz.com.ua/ua/dovidka-z-edrpou

Витяг з ЄДРПОУ - це документ, що включає в себе дані про юридичні або фізичні особи. Виписка з Єдиного Державного Реєстру повинна бути оформлена на паперах строгої звітності, які мають свій номер й облікову серію. Серед документації існують важливі папери, які мають назву витяг, довідка або виписка з ЄДРПОУ.

Для того щоб вам була надана довідка з ЄДРПОУ варто звернутися у відповідний орган, у якому необхідно пред'явити наступні документи:
  • Код ЄДРПОУ або ідентифікаційний код фізичних й юридичних осіб;
  • Доручення на співробітників фірми.

Ми пропонуємо вам отримання витягу з ЄДР у найкоротші терміни і з максимальною зручністю. З нами вигідно співпрацювати, адже у нас є цілий ряд переваг:
  • наша компанія проводить оформлення документів дуже швидко, дотримуючись вказаного терміну;
  • ми консультуємо по будь-якому питанню, щодо оформлення витягу з ЄДРПОУ - від необхідного пакету документів, до правильного запиту до держреєстратора;
  • робота з нашою компанією - це економія часу та грошей.

Що ж стосується поняття «довідка зі статистики», то воно означає, що довідку видає Головне управління статистики України. У ній повинні бути зазначені всі дані, які є в Єдиному Державному реєстрі підприємств й організацій. Довідка зі статистики може бути видана в будь-якому місті, звісно, Київ – теж не виключення.

Зайшовши на наш сайт, ви можете прочитати детальну інформацію про компанію, та надання послуги з отримання виписок та довідок в Києві та Київській області.